II sezon

II sezon

Zakończyliśmy rywalizację w sezonie 2018/2019,a co za tym idzie, przyszedł czas podsumowań. Punkty w minionym sezonie zdobyło 587 panów oraz 190 pań.

Do ostatniego biegu ważyła się walka o triumf w klasyfikacji kobiet, którą ostatecznie wygrała Karolina Chorąży. W klasyfikacji panów tytuł wywalczony w 2018 obronił Adrian Kępka, ale tym razem zwycięstwo zapewnił sobie dopiero na jeden bieg przed końcem.

W skończonym się sezonie prowadziliśmy, również klasyfikację najczęściej punktujących. Najczęściej wśród panów punktował Michał Rykiel, wśród kobiet najczęściej punkty zdobywała Agnieszka Konkel.

Nowością w drugim sezonie było głosowanie na najlepszy biegu roku 2019. Podczas dwumiesięcznego głosowania ankietowani za najlepszy bieg wybrali – Bieg Kierunek Wiosna Polanów

Nowością w drugim sezonie było głosowanie na najlepszy biegu roku 2019. Podczas dwumiesięcznego głosowania ankietowani za najlepszy bieg wybrali – Bieg Kierunek Wiosna Polanów

REGULAMIN KONKURSU

Pierwsze dziesiątki rocznego RUNkingu:
Panie (miejsce, imię nazwisko, punkty)
1 Karolina Chorąży (Koszalin) 2044
2 Agnieszka Konkel (Koszalin) 2019
3 Sabina Sznyter (Polanów) 1098
4 Antonina Wirkus (Lipnica) 660
5 Paulina Pietrzyk (Sianów) 546
6 Małgorzata Krzewińska (Koszalin)394
7 Julita Pełechata (Koszalin) 392
8 Małgorzata Cygan (Szczecinek) 356
9 Magda Witkiewicz (Białogard) 252
10 Justyna Hałka (Łobez) 251
PEŁNA KLASYFIKACJA

Panowie (miejsce, imię nazwisko, punkty)
1 Adrian Kępka (Darłowo) 1292
2 Michał Rykiel (Bonin) 1251
3 Rafał Majkowicz (Koszalin) 1074
4 Łukasz Hubert (Koszalin) 747
5 Jacek Czapliński (Koszalin) 729
6 Piotr Gawron (Borowy Młyn) 675
7 Miłosz Szkołuda (Polanów) 662
8 Kostiantyn Pyshniak (Ukraina) 642
9 Tomasz Bieńkowski (Niekłonice) 612
10 Tomasz Perlik (Miastko) 609
PEŁNA KLASYFIKACJA

Kobiety

Mężczyźni

1
21210
3
4756
6285
7280
8270
9230
10216
11200
12200
13190
14
15160
16Aleksandra Giedrowicz (Koszalin)150
17150
18Justyna Ławniczak (Zakrzewo)140
19Weronika Spolska (Świeszyno)136
20135
21Kamila Werner 130
22Martyna Iwanejko (Poznań)100
23Antonina Wirkus (Szczecinek)100
24Małgorzata Pazda-Pozorska100
25100
26Karolina Pałaszewska (Kołobrzeg)100
27Daria Maik100
28Beata Krupińska (Koszalin)100
29Aleksandra Pochranowicz (Gdańsk)100
30Natalia Kowalik (Parsęcko)80
3180
3280
33Zuzanna Wiechowska (Koszalin)80
3480
3580
3680
3780
3880
3980
4073
4172
4272
4371
4470
45Paulina Pietrzyk (Sianów)65
4660
47Martyna Nosal (Szczecinek)60
48Agnieszka Góra (Okonek)60
49Anna Anielska60
5060
51Agnieszka Cywińska (Miastko)50
52Paulina Markiewicz (Człuchów)50
53Maja Mickiewicz50
54Aneta Słupecka50
55Karolina Chabowska (Kołobrzeg)49
56Katarzyna Kaczmarz (Koszalin)48
5740
5840
59Brygida Szymańska (Jaroszów)40
60Julia Kaszubiak (Koszalin)40
61Magdalena Brygała40
62Oliwia Talkowska (Mielno)40
63Emilia Kluczewska (Bytów)36
64Kinga Kroczyńska (Kołobrzeg)36
65Beata Maziec36
66Alicja Wosztyl (Będzino)30
67Katarzyna Bednarz (Kołobrzeg)30
68Aleksandra Konsek (Koszalin)30
69Karolina Woźniecka (Kołobrzeg)30
70Tamara Kaśnicka (Nieckowo)30
71Magda Witkiewicz (Białogard)30
72Elżbieta Burszta30
73Dorota Majewska (Koszalin)29
74Sylwia Glewicz (Koszalin)24
75Małgorzata Szczęk (Bytów)20
76Monika Rykiel (Bonin)20
77Agnieszka Plich (Tomaszów Maz.)20
78Emilia Madajczyk (Białogard)20
79Kornelia Kamecka (Ząbrowo)20
80Mariola Dejnak (Gryfice)20
81Bożena Pobłocka20
82Katarzyna Kulczyk (Sławsko)20
83Klaudia Czajczyńska20
84Paula Białecka (Koszalin)13
85Agnieszka Szubert (Ustronie Morskie)13
86Anna Rzepecka (Warszawa)10
87Monika Breszka (Darłowo)10
88Aleksandra Pahulak (Skrzeszewo)10
89Ewelina Durkalec (Bolków)10
90Hanna Krauze (Chojnice)10
91Monika Klupś (Jastrowie)10
92Magdalena Lewandowska10
93Emilia Smoczyńska (Tuchola)6
94Monika Rabka (Koszalin)6
95Monika Romanowicz (Koszalin)
96Karolina Grunwald (Bobolice)5
97Magdalena Kacprzak5
98Sara Świętoń2
99Katarzyna Kurzawińska-Jabłońska (Czarne)
1Adrian Kępka (Darłowo)1292
2Michał Rykiel (Bonin)1251
3Rafał Majkowicz (Koszalin)1074
4Łukasz Hubert (Koszalin)747
5Jacek Czapliński (Koszalin)729
6Piotr Gawron (Borowy Młyn)675
7Miłosz Szkołuda (Polanów)662
8Kostiantin Pyshniak (Dvorichna)642
9Tomasz Bieńkowski (Niekłonice)612
10Tomasz Perlik (Miastko)609
11Ryszard Zaborski (Koszalin)601
12Dawid Garski (Bytów)582
13Kamil Orzechowski (Koszalin)503
14Łukasz Wirkus (Lipnica)494
15Arkadiusz Siadak (Koszalin)454
16Jan Zwoliński (Wierciszewo)452
17Tomasz Pick (Koszalin)442
18Wiesław Jarosz (Sucha K.)403
19Klaudiusz Kaszubiak (Koszalin)399
20Piotr Zukal (Koszalin)396
21Tomasz Jabłoński (Sławno)358
22Radosław Rokosz (Koszalin)350
23Marcin Sitowski (Koszalin)298
24Grzegorz Duda (Bukówka)293
25Mariusz Borychowski (Kobylnica)280
26Łukasz Wojtalik (Połczyn Zdrój)265
27Jacek Wojciechowicz (Koszalin)238
28Mateusz Witkowski (Koszalin)230
29Paweł Weber (Koszalin)228
30Eugeniusz Grzesik (Koszalin)226
31Jan Rybarczyk (Darłowo)224
32Maciej Rudnikowski (Darłowo)208
33Jakub Wróbel (Koszalin)200
34Norbert Jefimczyk (Damnica)200
35Tomasz Sosnowski (Koszalin)197
36Albin Zacharczuk (Hrubieszów)182
37Oleksei Obukhovskyj (Winnttsa)172
38Jacek Ramiączek (Świelino)168
39Michał Dobosz (Koszalin)162
40Jakub Beszterda (Koszalin156
41Krzysztof Mucha (Koszalin)151
42Paweł Połubiński (Borne Sulinowo)142
43Patryk Jakubek (Bytów)142
44Jasiek Stebelski (Koszalin)141
45Tadeusz Zblewski (Lębork)140
46Aleksander Burzyński (Słupsk)138
47Marek Janiszewski (Bytów)134
48Jan Brzeziński (Białogard)132
49Paweł Horeglad (Koszalin)132
50Arkadiusz Kozak (Bonin)130
51Eryk Witkiewicz (Białogard)127
52Dawid Kułakowski (Koszalin)124
53Szymon Tokarski (Koszalin)121
54Grzegorz Braun (Gryfice)120
55Przemysław Dąbrowski (Rzekuń)120
56Serhij Okseniuk (Luck)120
57Adam Olech (Kamień Rymański)119
58Łukasz Goliński (Świdwin)118
59Jarosław Chołuj (Koszalin)114
60Artur Rutkowski (Koszalin)114
61Tomasz Kukieła (Koszalin)107
62Piotr Ignaczak (Białogard)104
63Dariusz  Iwaniec (Sierakowo)102
64Tomasz Kozłowicz (Wielka Lipa)100
65Wojciech Lebioda (Polanów)100
66Piotr Romanowski (Kołobrzeg)100
67Patryk Błaszczyk (Ustka)100
68Paweł Sominka (Koszalin)98
69Maciej Wiktorowski (Koszalin)97
70Ireneusz Gaweł (Połczyn Zdrój)96
71Piotr Drwal (Ustka)96
72Nduva Boniface Mambua (Machakos)96
73Damian Kruczkowski (Złocieniec)96
74Michał Waleński (Koszalin)96
75Michał Przewłocki (Koszalin)93
76Marek Lewandowski (Inowrocław)87
77Tomasz Szopiński (Nacmierz)86
78Emiliusz Mazur (Darłowo)85
79Daniel Kwietniewski (Koszalin)83
80Jacek Gałecki (Karlino)81
81Kryspin Garski (Bytów)81
82Andrzej Kuśmider (Czaplinek)80
83Kacper Wiśniewski (Białogard)80
84Dawid Kędzierski80
85Marcin Czerniewski (Słupsk)80
86Igor Siódmiak (Szczecinek)80
87Maciej Mazur (Polanów)79
88Michał Burdzik (Koszalin)77
89Ryszard Płaza (Darłowo)75
90Grzegorz Barutowicz (Koszalin)74
91Artur Karcz (Mrzeżyno)72
92Dariusz Filipowski (Szczecin)72
93Łukasz Cerk (Szczecinek)72
94Piotr Pękała (Koszalin)71
95Kamil Korman (Koszalin)70
96Adrian Kawka (Słupsk)70
97Andrzej Bawoł (Krępa)68
98Krzysztof Olczak (Sianów)68
99Witold Mierzwa (Darłowo)66
100Adrian Bartha (Kołobrzeg)66
101Ireneusz Rogoża (Koszalin)65
102Szymon Polak (Koszalin)64
103Dawid Durman (Darłowo)64
104Arek Szulc (Koszalin)63
105Piotr Szarłata (Kołobrzeg)63
106Piotr Baranowski (Koszalin)63
107Andrzej Zwolski (Rzepnica)63
108Michał Kwidziński (Białogard)62
109Wojciech Matysiak (Koszalin)61
110Jarek Sieniawski (Bonin)61
111Krzysztof Kurłowicz (Koszalin)60
112Sławomir Wiktorowicz (Koszalin)60
113Łukasz Strzyż (Stare Bielice)60
114Damian Giżyński (Jastrzębie Zdrój)60
115Piotr Kuchta (Szczecin)60
116Andrzej Domański (Biały Bór)60
117Oleksandr Andrusyk (Luck)60
118Mateusz Czadrowski (Sarbinowo)60
119Alex Sawko (Mińsk)60
120Christopher Pietruczuk (Kołobrzeg)60
121Marcin Kowalczyk (Niekłonice)59
122Piotr Szymański (Połczyn Zdrój)58
123Janek Kurkul (Pałówko)58
124Krzysztof Wilczewski (Sławno)56
125Roland Pawłowicz (Szczecinek)56
126Bartosz Sajko (Darłowo)55
127Jacek Gębski (Bliżyn)55
128Michał Lipski (Polanów)55
129Jacek Mejer (Mezo)55
130Mateusz Lipiński (Słupsk)55
131Tomasz Dylewski55
132Mariusz Łukawski (Chałupy)55
133Jacek Lewandowski (Stary Borek)55
134Robert Piechota (Koszalin)54
135Bartosz Przekopowicz (Stargard)54
136Kamil Nartowski (Toruń)54
137Daniel Popławski (Koszalin)53
138Tomasz Kilar (Koszalin)52
139Dariusz Jarosz (Sucha Koszalińska)52
140Arkadiusz Olearczyk (Bobolice)52
141Marcin Bassel (Koszalin)52
142Krzysztof Maćkowiak (Koszalin)51
143Mariusz Dziębowski (Koszalin)51
144Mariusz Malec (Stargard)50
145Adam Kasprowicz (Koszalin)50
146Daniek Szrywer (Bytów)50
147Paweł Żylicz (Słupsk)50
148Norbert Borzęcki (Koszalin)50
149Janusz Skowyrski (Koszalin)49
150Przemysław Miłaszewski (Koszalin)49
151Wojtek Smagowski (Rąbino)49
152Przemysław Jarosz (Wyczechy)48
153Leszek Gałan (Złocieniec)48
154Adam Fido (Kołobrzeg)48
155Andrzej Kędzierski (Szczecinek)48
156Piotr Pobłocki (Lębork)48
157Grzegorz Wawrzyn (Koszalin)47
158Krzysztof Rajner (Koszalin)47
159Mikołaj Mordacz (Solec Kujawski)47
160Łukasz Konkel (Koszalin)46
161Krzysztof Rudnik (Krępa Słupska)46
162Tomasz Micerski (Koszalin)46
163Jarosław Sieniawski (Bonin)45
164Andrzej Biedrzycki (Stary Borek)45
165Krystian Kołodziej (Legionowo)45
166Tomasz Skowroński (świeszyno)45
167Michał Zienowicz (Koszalin)44
168Mariusz Krzysztofiak (Koszalin)44
169Robert Burda (Koszalin/Gdańsk)44
170Damian Rosiak (Sławno)44
171Dominik Gajlewicz (Miastko)44
172Artur Kułakowski (Chojnice)43
173Piotr Grzegórzek (Szczecin)43
174Krystian Sobstel (Koszalin)42
175Alan Ragan (Polanów)42
176Rafał Nowakowski (Koszalin)42
177Daniel Sobczak (Koszalin)42
178Artur Gułaj42
179Mateusz Gos (Warka)42
180Andrzej Rybicki (Malechowo)42
181Adrian Deceni (Kołobrzeg)41
182Jarosław Kujawski (Kamień Rymański)41
183Mateusz Pietrzyk (Sianów)40
184Konrad Jarecki (Polanów)40
185Bartosz Jarocki (Szczecin)40
186Kondrad Jaroszewicz40
187Tomasz Bagrowski (Sztum)40
188Adam Thiel (Lębork)40
189Adrian Chuptyś (Czaplinek)40
190Janusz Chrapek (Warszawa)40
191Jakub Centka (Złotów)40
192Marcin Pakulski (Koszalin)39
193Sylwester Szymański (Szczecinek)38
194Paweł Hryciów (Białogard)38
195Wojciech Zacholski (Koszalin)38
196Krzysztof Polański (Brzeg Dolny)38
197Jarosław Moszczyński (Bobolice)38
198Sylwester Góra (Okonek)37
199Mariusz Tarnowski (Koszalin)37
200Krzysztof Wietrzyk (Darłowo)36
201Sebastian Beszterda (Koszalin)36
202Bohdan Tułacz (Chełmce)36
203Adrian Fabich (Ustka)36
204Tomasz Piotrowski (Słupsk)36
205Maciej Foltyniewicz (Szczecinek)36
206Dawid Krysztofiński (Piła)36
207Seweryn Psujek36
208Rafał Borzyszkowski (Wielki Klincz)36
209Mateusz Chućka (Koszalin)36
210Radosław Rubaszniak (Polanów)36
211Robert Kościelniak (Koszalin)35
212Paweł Chutyrko (Kamień Rymański)35
213Krzysztof Trębski (Okonek)35
214Sebastian Łukaszewski (Mokrzyczyn)34
215Henryk Chudy (Sławsko)34
216Damian Dębski (Koszalin)34
217Łukasz Bierski (Szczecin)34
218Dariusz Glazik (Bytów)34
219Michał Burdzik (Koszalin)34
220Sebastian Antkowiak (Koszalin)33
221Stanisław Kryczka (Miastko)33
222Michał Klimowicz (Warszawa)33
223Jakub Dejewski (Jastrzębie Zdrój)32
224Jakub Went (Łeba)32
225Jakub Bober (Koszalin)32
226Marcin Byrzykowski (Polanów)32
227Dominik Chruszcz (Szczecin)32
228Ryszard Rutkowski (Sianów)31
229Paweł Piński (Koszalin)31
230Paweł Klemann (Koszalin)31
231Dawid Cajko (Słupsk)31
232Grzegorz Zabłocki (Polanów)31
233Robert Plata (Gościno)31
234Adam Biedrzycki (Wyszewo)31
235Leszek Dyczyński (Szczecin)31
236Piotr Łopiński (Drezdenko)31
237Łukasz Kęsik (Koszalin)30
238Adrian Wójcicki (Koszalin)30
239Łukasz Wielgat (Postomino)30
240Dariusz Moksa (Sianów)30
241Krzysztof Puścian (Manowo)30
242Rafał Nakonieczny (Koszalin)29
243Piotr Kamelski (Sławno)29
244Jacek Moszyński (Koszalin)29
245Marcel Radzinski (Świemino)29
246Paweł Mazurski (Gryfice)29
247Tomasz Ząbik29
248Mateusz Dajnowski (Chojnica)29
249Jarek Broca (Koszalin)28
250Mariusz Kuźma (Szczecinek)28
251Maciej Kukliński (Mroszewo)28
252Dariusz Guzowski (Trzebielino)28
253Krzysztof Krupiński (Koszalin)28
254Krzysztof Wilkowski (Koszalin)27
255Andrzej Łącki (Koszalin)27
256Cezary Żukowski (Koszalin)27
257Mariusz Podgórny (Ozimek)26
258Karol Matuszewski (Koszalin)26
259Tomasz Żmijowski (Koszalin)26
260Przemysław Duchnik26
261Jacek Szczepaniak (Kępice Jeżyki)26
262Piotr Magiera 26
263Tomasz Rusin (Cewlino)26
264Mateusz Masłowski (Słupsk)26
265Oskar Czupa (Barcino)26
266Waldemar Kozłowiecki (Koszalin)24
267Przemysław Barański (Trzebiatów)24
268Piotr Romanowicz (Resko)24
269Tomasz Starzomski (Piła)24
270Krzysztof Helak (Trzcianka)24
271Borys Szulc (Koszalin)24
272Jacek Nowak (Boleszewo)24
273Patryk Olearczyk (Bobolice)24
274Tomasz Ciastoń (Czaplinek)24
275Tomasz Szyszkowski (Koszalin)23
276Paweł Myk (Koszalin)23
277Marek Gawroński (Koszalin)23
278Mieczysław Wiśniewski (Słupsk)22
279Łukasz Podawca (Sianów)22
280Damian Szpak (Tychy)22
281Rafał Majkowski (Koszalin)22
282Dariusz Gremblewski (Kamień Rymański)22
283Marcin Leszczyński (Rymań)22
284Jarosław Kuźma (Koszalin)22
285Sławomir Kroczyński (Kołobrzeg)22
286Artur Potasznik (Szczecin)22
287Jacek Olejarz (Koszalin)22
288Arkadiusz Ziółkowski (Wrocław)22
289Przemek Wnuk (Koszalin)22
290Łukasz Marzec (Koszalin)22
291Tomasz Urbański (Białogard)22
292Paweł Pałubiński (Borne Sulinowo)22
293Tomasz Pior (Koszalin)21
294Wojciech Cuber (Złotów)21
295Paweł Kubiś (Szczecinek)20
296Piotr Szostak (Bonin)20
297Zbigniew Wojanowski (Grudziądz)19
298Mariusz Piechota (Wałcz)19
299Dawid Mucha (Koszalin)19
300Sylwester Grzelązka (Koszalin)19
301Tomasz Pietrzyk (Świdwin)19
302Leszek Malęgowski (Bobolice Nowe Łozice)19
303Arkadiusz Rygielski (Sławno)19
304Krzysztof Wicher (Koszalin)18
305Piotr Jankowski (Szczecin)18
306Sebastian Pomian (Złocieniec)18
307Łukasz Gostkowski (Darłowo)18
308Andrzej Jabłoński (Czarne)18
309Mateusz Wróblewski (Koszalin)18
310Dariusz Madera (Koszalin)18
311Piotr Czaja (Szczecinek)18
312Tomasz Krzywonos (Białogard)18
313Przemysław Wegner (Ustka)18
314Karol Adamczyk (Koszalin)18
315Piotr Adamus (Bobolice)18
316Dominik Juszkiewicz (Garzyn)18
317Szymon Krawczuk (Gleźnowo)18
318Norbert Górny (Rosnowo)17
319Piotr Kleniewski (Koszalin)17
320Tomasz Szuszkiewicz (Koszalin)17
321Mateusz Augustyn (Zdzieszowice)17
322Dominik Daszkiewicz (Słupsk)17
323Aleksander Zatorski (Grzybowo)17
324Adam Krukowski (Drzonowo)17
325Grzegorz Emilit (Karlino)17
326Jarosław Stawiszyński (Koszalin)17
327Błażej Krukowski (Sławno)17
328Krzysztof Biedrzycki (Kołobrzeg)17
329Wiesław Adaszyński (Bobolice)17
330Piotr Czadrowski (Sarbinowo)17
331Maciej Węsek (Sianów)17
332Jacek Marcinkowski (Świeszyno)17
333Jakub Jarosz (Sucha Koszalińska)16
334Witold Krasiński (Koszalin)16
335Zdzisław Kasperowicz (Słupsk)16
336Artur Fliszkiewicz (Swarzędz)16
337Tomasz Breszka (Darłowo)16
338Mateusz Cichosz Mielewczyk (Bytów)16
339Marcin Rodziewicz (Poznań)16
340Dawid Rusinek (Białogard)16
341Lech Czerniawski (Gorzów Wlkp.)16
342Przemysław Bajtek (Sławno)16
343Marcin Springer (Złocieniec)16
344Kamil Koza (Ustka)16
345Przymsław Świerad (Wałcz)16
346Tomasz Piekarzewicz (Bobolice)16
347Rafał Anders (Koszalin)16
348Dawid Jażdziewski (Chojnice)16
349Michał Jamioł16
350Łukasz Muszak (Lębork)16
351Radosław Raszpla (Koszalin)16
352Jerzy Kulczyk (Tychowo)15
353Dariusz Respondek (Wrocław)15
354Łukasz Kaczmarek (Koszalin)15
355Andrzej Bralski (Okonek)15
356Marcin Sominka (Polanów)15
357Paweł Włodarczyk (Miastko)15
358Przemysław Majcher (Szolkowo)15
359Dominik Oleszczuk (Szczecin)15
360Zbigniew Katrycz (Świerczyna)15
361Andrzej Gozdek (Trzebinia)15
362Tomasz Drążkowski (Szczecinek)15
363Jakub Wierzbicki (Świdwin)15
364Sławomir Łuczejko (Szczecinek)15
365Kamil Ziółkowski (Wrocław)15
366Łukasz Michalak15
367Krzysztof Jaworski (Słupsk)15
368Cezary Linowiecki (Koszalin)15
369Paweł Opiela (Słosinko)15
370Adam Sikorski (Kołobrzeg)15
371Julian Maniowski (Polanów)14
372Bogdan Lewandowski (Marcelin)14
373Maciej Stencel (Czarna Dąbrówka)14
374Adrian Pilarek (Koszalin)14
375Przemysław Kucharski ((Miastko)14
376Marek Kopania (Koszalin)14
377Jan Zelek (Koszalin)14
378Bartosz Wieczorek14
379Tomasz Elendt (Tuchomie)14
380Mateusz Wojtkiewicz (Białogard)14
381Grzegorz Michalak (Karlino)14
382Bartosz Gawroński (Koszalin)14
383Grzegorz Jankowski (Bytów)14
384Łukasz Kaszuba (Koszalin)13
385Andrzej Kamiński (Koszalin)13
386Leszek Kazimierczak (Niekłonice)13
387Łukasz Łabejsza (Koszalin)13
388Jan Grygorcewicz (Police)13
389Kacper Bielec (Polanów)13
390Mateusz Wydrych (Miastko)13
391Radosław Rudziński (Białogard)13
392Paweł Ryba (Grabno)13
393Adrian Józefiak (Kamień Rymański)13
394Piotr Żbik13
395Błażej Krukowski (Sławno)13
396Patryk Rychlik (Kluczew)13
397Sebastian Łukasiewicz13
398Przemysław Lichota (Koszalin)13
399Pawel Kozieł (Rąbino)13
400Krzosztof Dziadek (Koszalin)13
401Paweł Kalkowski (Koszalin)12
402Lars Hessel (Nebrandenburg)12
403Marcin Bernatek (Strzegom)12
404Zdzisław Heller (Koszalin)12
405Jacek Ostrowski (Koszalin)12
406Damian Przybysz (Niemica)12
407Kamil Hołowacz (Szczecinek)12
408Michał Marcinkowski (Płock)12
409Szymon Wołyniec (Koszalin)12
410Adam Musiał (Drawsko)12
411Rafał Niedzielski12
412Robert Wąsowski (Nowe Bielice)12
413Wojciech Winnicki 12
414Marcin Skrzypek (Koszalin)11
415Michał Bieliński (Koszalin)11
416Maks Klekociuk (Darłowo)11
417Damian Suberlak (Czaplinek)11
418Robert Koruba (Niekłonice)11
419Rafał Nowacki (Przechlewo)11
420Mateusz Wąsowski (Koszalin)11
421Gracjan Czerniak (Koszalin)11
422Jakub Wąsik (Polanów)11
423Łukasz Czyżykowski (Koszalin)11
424Krzysztof Gostomczyk (Sławno)11
425Arkadiusz Oryszczyn (Koszalin)11
426Michał Balicki (Koszalin)11
427Kamil Szyposzyński (Świdwin)11
428Chris Davies (Koszalin)11
429Łukasz Serowski (Drzewiany)11
430Krzysztof Konopnicki11
431Adam Nowak11
432Paweł Szatkowski11
433Adrian Weiland (Słupsk)11
434Łukasz Tłustek (Rusinowo)11
435Marcin Śnieżko (Koszalin)10
436Łukasz Kraczyński (Jędrzejów)10
437Szymon Urbaniak (Wrześnica)10
438Michał Zakrzewski (Koszalin)10
439Rafał Murawski (Słupsk)10
440Piotr Pancewicz (Darłowo)10
441Mateusz Wardęga (Lubostronie)10
442Adrian Wowk (Szczecinek)10
443Arkadiusz Hałka10
444Robert Ślęzak (Szczekociny)10
445Przemysław Kotlenga10
446Sławomir Pietrzykowski10
447Sławomir Stańczyk (Stargard)10
448Przemysław Kraczkowski (Koszalin)9
449Kamil Temp (Kamień Rymański)9
450Tomasz Zalech (Koszalin)9
451Remigiusz Wiernicki (Darłowo)9
452Filip Hałubasz (Lębork)9
453Łukasz Wieczorek (Koszalin)9
454Krystian Gąsior (Susz)9
455Miłosz Czadrowski (Sarbinowo)9
456Stanisław Podlasek9
457Tomasz Kozłowski (Koszalin)9
458Marcin Senius (Egiertowo)9
459Sebastian Markowski (Milicz)9
460Piotr Szostak (Bonin)9
461Krzysztof Powarzyński (Malechowo)9
462Michał Nowicki (Kołobrzeg)8
463Piotr Pokrzywka (Opoczno)8
464Mariusz Chruszcz (Koszalin)8
465Łukasz Pawlak (Kamień Rymański)8
466Krzysztof Bednarek (Koszalin)8
467Tomasz Szmid (Koszalin)8
468Bartosz Miszczyszyn (Świdwin)8
469Rafał Zieliński (Koszalin)8
470Mirosław Obolik (Rymań)8
471Ireneusz Winkowski (Kurowo)8
472Adam Sobczak8
473Mateusz Szymański (Miastko)8
474Stanisław Kryczka (Miastko) M508
475Hubert Ćwik (Zamość)8
476Bartosz Retka8
477Paweł Lipniewicz (Koszalin)8
478Piotr Merda (Miastko)7
479Bartosz Pieczka (Słupsk)7
480Piotr Kowalczyk (Koszalin)7
481Benedykt Woliński (Skierniewice)7
482Marek Niewada (Świnoujście)7
483Marcel Kamecki (Gościno)7
484Paweł Wielgus (Okonek)7
485Adam Wojciechowski (Koszalin)7
486Radosław Kazimierowicz (Koszalin)7
487Przemysław Manikowski (Borzytuchom)7
488Jan Seewald (Koszalin)7
489Wiesław Suski (Manowo)7
490Dariusz Hamulak (Białogard)7
491Witold Maj (Wręczyca Wielka)7
492Tomasz Roszkowski (Warszawa)7
493Tomasz Milewski (Koszalin)7
494Jarosław Dobosz (Koszalin)7
495Łukasz Piliński (Koszalin)7
496Stanisław Lis (Koszalin)7
497Krzysztof Nieckarz (Sławno)7
498Mateusz Tarnacki (Jaczowice)6
499Alex Olejniczak (Kołobrzeg)6
500Dawid Rybacki (Bożepole Wielkie)6
501Dawid Horbacz (Miastko)6
502Łukasz Plak (Koszalin)6
503Tomasz Plata (Robuń)6
504Zbigniew Młynarczyk (Słupsk)6
505Marcin Becmer (Karlino)6
506Jacek Oleander (Bobolice)6
507Dariusz Adamski (Polanów)6
508Krzysztof Płoski (Bobolin)6
509Tomasz Krawczyk (Biesiekierz)6
510Olivier Theodose (Mareil-Marly)6
511Tomasz Szpiter (Złotoryja)6
512Bartosz Jamniak (Koszalin)5
513Jacek Ciekliński (Karlino)5
514Mirosław Skrzyński (Sucha K.)5
515Piotr Kaczmarek (Tomaszów Mazowiecki)5
516Iwo Świadczyński (Polanów)5
517Igor Kisieliński (Koszalin)5
518Adam Pryca (Ustka)5
519Piotr Nowak (Koszalin)5
520Piotr Lewandowski (Koszalin)5
521Jan Staszewski Darłowo)5
522Tomasz Grzesiak (Ostrzeszów)5
523Krzysztof Nagórek (Słupsk)5
524Piotr Gzubicki (Czaplinek)5
525Tomek Frąckowiak5
526Dariusz Czech (Plutowo)5
527Michał Szkołuda (Polanów)5
528Adam Jagieła (Ruda Śląska)5
529Michał Szyło5
530Tomasz Norek (Koszalin)5
531Robert Niewiadomski (Stare Bielice)4
532Marcin Zych (Wrocław)4
533Piotr Pakuła (Miastko)4
534Łukasz Pomorski (Koszalin)4
535Wojciech Frydrych (Grzybowo)4
536Daniel Harasym (Sianów)4
537Grzegorz Antosik (Masławice)4
538Dariusz Gałkowski (sławsko)4
539Jerzy Lubawiński (Świdwin)4
540Wojciech Wierzba (Młyniec Pierwszy)4
541Jacek Sawiński4
542Grzegorz Zaniewski (Kobylnica)4
543Artur Olek4
544Heronim Radomski (Czarne)4
545Łukasz Bielski (Koszalin)3
546Krzysztof Szłapak (Drawsko Pom.)3
547Grzegorz Englert (Koszalin)3
548Paweł Rusiecki (Biesiekierz)3
549Krzysztof Zych (Sławoborze)3
550Mariusz Malinowski (Koszalin)3
551Grzegorz Pluta (Now Czarnowo)3
552Robert Galicki (Bobolice)3
553Janusz Salechna3
554Michał Drozd (Szczecinek)3
555Artur Świąder3
556Mirosław Mazur (Koszalin)3
557Piotr Błaszczyk (Czaplinek)3
558Andrzej Sominka (Darłowo)3
559Marcin Hamala (Koszalin)2
560Robert Protasiewicz (Cewlino)2
561Piotr Mosiołek (Koszalin)2
562Alan Kos (Kołobrzeg)2
563Paweł Nowak (Koszalin)2
564Leszek Figarski (Koszalin)2
565Karol Tomalik (Koszalin)2
566Jacek Januszewski (Koszalin)2
567Paweł Turowski (Łobez)2
568Przemysław Kozik (Świdwinek)2
569Tomasz Bednarski (Koszalin)2
570Filip Szulc (Bobolice)2
571Dominik Salechna2
572Zygmunt Karnicki (Koszalin)2
573Kamil Misztal2
574Sławomir Szeląg2
575Hubert Mikołajczyk2
576Ryszard Osobniak (Koszalin)2
577Jan Miszczyk (Koszalin)2
578Sławomir Kamiński (Trzebiatów)2
579Ksawery Mielczarek (Jamno)1
580Michał Marciniak (Polanów)1
581Przemysła Jasiński (Warszawa)1
582Paweł Stefanowicz (Koszalin)1
583Łukasz Czarnowski (Przechlewo)1
584Sławomir Lisowski (Koszalin)1
585Jakub Gajda (Koszalin)1
586Piotr Kamyk (Koszalin)1
587Maciej Zieliński (Kamień Rymański)1
error: Chcesz pobrać zdjęcie? Napisz do nas: artur@sportowiec.info