IV Gala Biegaczy RUNking 2021

IV Gala Biegaczy RUNking 2021
22 października, 2021 No Comments Uncategorized admin7985

11 grudnia 2021 – Sianów stanie się stolicą regionalnych biegów. To tam odbędzie się organizowana przez nas już CZWARTA Gala Biegaczy Runking 2021, która tym razem odbędzie się w wyjątkowych okolicznościach.

Po raz pierwszy biegacze zagoszczą w sianowskim kinie „Zorza”, gdzie odbędzie się „pierwsze z dań”, a więc występy artystyczne, a także wręczenie najlepszym dziesiątką wyróżnień za miniony IV sezon RUNkingu. Tegorocznymi triumfatorami są Kostiantyn Pyshniak i Olga Zatoń. Występy artystyczne? Szczegóły podamy niebawem :).

Następnie w sali Domu Gościnnego Rutikal odbędzie się after party. Ponownie zapraszamy wszystkich biegaczy, ale także fanów biegaczy. Chcemy, aby ponownie ta impreza stała się świętem wszystkich ludzi związanych z biegami.

Mamy doskonałą wiadomość dla uczestników imprezy. Podczas after party odbędzie się Quiz, a główną nagrodę będzie pobyt dla 2-osób w Bułgarii!

Więcej informacji o 4 Gala Biegaczy

Podczas AFTER PARTY uczestnicy będą mogli wygrać kilka fantastycznych nagród. A główną nagrodą będzie 3 dniowy POBYT W BUŁGARII dla dwóch osób od Tomasz Bieńkowski – biznes

Ponadto w Quiz-ie do wygrania będą m.in.:
Miesięczny karnet na siłownie od Strefa 3L – więcej niż trening
– Masaż u Fizjoterapeuty Tomasz Marczak
– Tygodniowa dieta od Diety od Brokuła
– kubki RUNkingowe
– Pakiet startowy na cztery starty na Sianowska 5

Jak wziąć udział w Quizie?
Wystarczy, że nabędziesz wejściówkę na AFTER PARTY 4 Gala Biegaczy RUNking i będziesz się z nami bawić.

Na wejściu każdy uczestnik otrzyma los, a następnie wrzuci go do MAGICZNEJ KULI i potem o 20:00 odbędzie się QUIZ z nagrodami.

To Jak widzimy się w Dom Gościnny Rutikal 11 grudnia 2021?

ZAPISY NA AFTER PARTY

Wejściówki na After Party są płatne i wynoszą 230 zł od pary lub także 120 zł od osoby. Ponadto triumfatorzy z RUNkingu mają miejsce na imprezę za DARMO mowa tutaj o Kostiantyn Pyshniak i Olga Zatoń (zniżka nie obejmuje osób towarzyszących). Natomiast osoby z miejsc 2-10 mają zniżkę 50% (zniżka nie obejmuje osób towarzyszących).

IV Gala Biegaczy Runking.info 2021 odbędzie się 11 grudnia 2021 w Kino Zorza w Sianowie

Dziękujemy 🙂 Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Sianów za udostępnienie obiektu… Obiecujemy, że Państwo nie pożałują tej decyzji.

Obecnie jak co roku szukamy sponsorów, którzy pomogą nam w sponsorowaniu nagród dla najlepszych zawodników IV sezonu Runking.info .

W zamian m.in. reklama na stronie internetowej RUNking.info fb. Sportowiec.info, a także podczas wydarzenia w kinie i późniejszym after party, które odbędą sie się w Dom Gościnny Rutikal

Sponsorami Gali są obecnie


Chcesz zostać sponsorem? Napisz artur@sportowiec.info

About The Author

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Chcesz pobrać zdjęcie? Napisz do nas: artur@sportowiec.info