Miejsca na podium III sezon

Miejsca na podium III sezon
5 marca, 2021 No Comments Uncategorized admin7985

Bieg Niepodległości (Darłowo) 10km:

  1. Antonina Wirkus (Szczecinek)
  2. Agnieszka Konkel (Koszalin)
  3. Natalia Bentkowska (Bydgoszcz)

Bieg Marchewkowy (Słowino) 10km:

  1. Małgorzata Pazda-Pozorska
  2. Monika Nieckarz (Sławno)
  3. Justyna Hałka (Łobez)

Bieg Mikołajkowy (Jamno) 5km:

  1. Małgorzata Krynicka-Grzyb (Trzebiatów)
  2. Hanna Skrobanek (Szczecinek)
  3. Agnieszka Konkel (Koszalin)

Bieg Sylwestrowy (Koszalin) 5km:

  1. Klaudia Sójka (Człuchów)
  2. Natalia Kowalik (Parsęcko)
  3. Małgorzata Krynicka-Grzyb (Trzebiatów)

Kierunek Nowy Rok (Polanów) 5km:

  1. Kamila Werner (Szczecinek)
  2. Sabina Sznyter (Polanów)
  3. Agnieszka Konkel (Koszalin)

Bieg Trzeci Króli (Jamno) 5km:

  1. Martyna Iwanejko (Poznań)
  2. Hanna Skrobanek (Szczecinek)
  3. Agnieszka Konkel (Koszalin)

Biegnij z Orkiestrą (Mielno) 3km:

  1. Małgorzata Krynicka-Grzyb (Trzebiatów)
  2. Justyna Hałka (Łobez)
  3. Magdalena Krynicka (Trzebiatów)

1/3 Zimowa Mila Górska (Koszalin) 1 mila:

  1. Agnieszka Konkel (Koszalin)
  2. Małgorzata Krynicka-Grzyb (Trzebiatów)
  3. Justyna Hałka (Łobez)

2/3 Zimowa Mila Górska (Koszalin) 1 mila:

  1. Agnieszka Konkel (Koszalin)
  2. Małgorzata Krynicka-Grzyb (Trzebiatów)
  3. Justyna Hałka (Łobez)

Śniadaniowy Bieg Morsów (Mielno) 5km:

  1. Anna Zielińska (Łobez)
  2. Małgorzata Krynicka-Grzyb (Trzebiatów)
  3. Agnieszka Konkel (Koszalin)

Bieg Walentynkowy (Jamno) 5km:

  1. Małgorzata Szabałowska (Szczecinek)
  2. Agnieszka Konkel (Koszalin)
  3. Małgorzata Krynicka-Grzyb (Trzebiatów)

3/3 Zimowa Mila Górska (koszalin) 1 mila:

  1. Agnieszka Konkel (Koszalin)
  2. Sabina Sznyter (Polanów)
  3. Justyna Hałka (Łobez)

Zimowa Zadyszka Hamera (Miastko) 10km:

  1. Agnieszka Kaczor (Debrzno)
  2. Agnieszka Garapuczyk (Konarzyny)
  3. Katarzyna Perlik (Miastko)

Bieg Żołnierzy Wykletych (Koszalin) 1963m:

  1. Małgorzata Krynicka-Grzyb (Trzebiatów)
  2. Zuzanna Wiechowska (Koszalin)
  3. Martyna Nosal (Szczecinek)

Bieg Żołnierzy Wyklętych (Koszalin) 10km:

  1. Agnieszka Konkel (Koszalin)
  2. Olga Zatoń (Świdwin)
  3. Agnieszka Pasieka (Świdwin)

Bieg Morsa (Karlino) 5km:
1.Małgorzata Krynicka-Grzyb (Trzebiatów)

  1. Anna Zielińska (Łobez)
  2. Olga Zatoń (Świdwin)

Koszaliński Bieg Górski (Koszalin) 5km:

  1. Magdalena Krynicka (Trzebiatów)
  2. Justyna Ławniczak (Zakrzewo)
  3. Agnieszka Góra (Okonek)

Koszaliński Bieg Górski (koszalin) 15km:

  1. Olga Zatoń (Świdwin)
  2. Karolina Chorąży (Koszalin)
  3. Katarzyna Gudaniec (Koszalin)

Kierunek Wakacje (Polanów) 5km:

  1. Katarzyna Perlik (Miastko)
  2. Ewa Pasierbska (Gdańsk)
  3. Sabina Sznyter (Polanów)

Bieg Uzdrowiskowy (Dąbki) 10 km:

  1. Daria Maik
  2. Katarzyna Pobłocka-Głogowska
  3. Olga Zatoń (Świdwin)

1/4 Letnia Mila Biegowa (Koszalin) 1mila:

  1. Agnieszka Konkel (Koszalin)
  2. Magdalena Krynicka (Trzebiatów)
  3. Małgorzata Krynicka-Grzyb (Trzebiatów)

2/4 Letnia Mila Biegowa (Koszalin) 1mila:

  1. Agnieszka Konkel (Koszalin)
  2. Magdalena Krynicka (Trzebiatów)
  3. Małgorzata Krynicka-Grzyb (Trzebiatów)

3/4 Letnia Mila Biegowa (Koszalin) 1mila:

  1. Magdalena Krynicka (Trzebiatów)
  2. Weronika Spolska (Świeszyno)
  3. Małgorzata Krynicka-Grzyb (Trzebiatów)

Półmaraton (Karlino) (półmaraton):

  1. Olga Zatoń (Świdwin)
  2. Kamila Łagutko
  3. Anna Anielska

4/4 Letnia Mila Biegowa (Koszalin) 1 mila:

  1. Agnieszka Konkel (Koszalin)
  2. Małgorzata Krynicka-Grzyb (Trzebiatów)
  3. Magdalena Krynicka (Trzebiatów)

Bieg Wenedów (Koszalin) 10 km:

  1. Olga Zatoń (Świdwin)
  2. Małgorzata Krynicka-Grzyb (Trzebiatów)
  3. Kinga Trzebiatowska (Łupawa)

Mistrzostwa Koszalina (Koszalin) 5km:

  1. Agnieszka Kaczor (Debrzno)
  2. Małgorzata Krynicka-Grzyb (Trzebiatów)
  3. Olga Zatoń (Świdwin)

Kierunek Jesień (Polanów) 5km:

  1. Aleksandra Pochranowicz (Gdańsk)
  2. Małgorzata Krynicka-Grzyb (Trzebiatów)
  3. Sabina Sznyter (Polanów)

Bieg Niepodległości (Darłowo) 10km:

  1. Łukasz Wirkus (Lipnica)
  2. Mateusz Witkowski (Koszalin)
  3. Krzysztof Rudnik (Krępa Słupska)

Bieg Marchewkowy (Słowino) 10km:

  1. Tomasz Bagrowski (Sztum)
  2. Adrian Kępka (Darłowo)
  3. Aleksander Burzyński (Słupsk)

Bieg Mikołajkowy (Jamno) 5km:

  1. Kostiantin Pyshniak (Dvorichna)
  2. Patryk Jakubek (Bytów)
  3. Michał Zieman (Bytów)

Bieg Sylwestrowy (Koszalin) 5km:

  1. Kostiantin Pyshniak (Dvorichna)
  2. Jakub Wróbel (Koszalin)
  3. Tomasz Perlik (Miastko)

Kierunek Nowy Rok (Polanów) 5km:

  1. Igor Siódmiak (Szczecinek)
  2. Tomasz Perlik (Miastko)
  3. Norbert Borzęcki (Koszalin)

Bieg Trzeci Króli (Jamno) 5km:

  1. Patryk Jakubek (Bytów)
  2. Michał Zieman (Bytów)
  3. Łukasz Hubert (Koszalin)

Biegnij z Orkiestrą (Mielno) 3km:

  1. Łukasz Hubert (Koszalin)
  2. Michał Rykiel (Bonin)
  3. Rafał Majkowicz (Koszalin)

1/3 Zimowa Mila Górska (Koszalin) 1 mila:

  1. Adrian Kępka (Darłowo)
  2. Michał Szkołuda (Polanów)
  3. Klaudiusz Kaszubiak (Koszalin)

2/3 Zimowa Mila Górska (Koszalin) 1 mila:

  1. Klaudiusz Kaszubiak (Koszalin)
  2. Rafał Majkowicz (Koszalin)
  3. Łukasz Hubert (Koszalin)

Śniadaniowy Bieg Morsów (Mielno) 5km:

  1. Ireneusz Jarecki (Trzebnica)
  2. Rafał Majkowicz (Koszalin)
  3. Bartosz Śliwiński (Trzebnica)

Bieg Walentynkowy (Jamno) 5km:

  1. Łukasz Hubert (Koszalin)
  2. Michał Rykiel (Bonin)
  3. Patryk Jakubek (Bytów)

3/3 Zimowa Mila Górska (Koszalin) 1 mila:

  1. Rafał Majkowicz (Koszalin)
  2. Łukasz Hubert (Koszalin)
  3. Jacek Czapliński (Koszalin)

Zimowa Zadyszka Hamera (Miastko) 10km:

  1. Marcin Czerniewski (Słupsk)
  2. Piotr Drwal (Ustka)
  3. Tomasz Perlik (Miastko)

Bieg Żołnierzy Wykletych (Koszalin) 1963m:

  1. Klaudiusz Kaszubiak (Koszalin)
  2. Krzysztof Musiał (Koszalin)
  3. Kamil Korman (Koszalin)

Bieg Żołnierzy Wyklętych (Koszalin) 10km:

  1. Grzegorz Braun (Gryfice)
  2. Piotr Gawron (Borowy Młyn)
  3. Łukasz Hubert (Koszalin)

Bieg Morsa (Karlino) 5km:

  1. Kamil Hołub (Trzebiatów)
  2. Eryk Witkiewicz (Białogard)
  3. Adrian Kwarciak (Stargard)

Koszaliński Bieg Górski (Koszalin) 5km:

  1. Kamil Hołub (Trzebiatów)
  2. Rafał Majkowicz (Koszalin)
  3. Łukasz Kaszuba (Debrzno)

Koszaliński Bieg Górski (Koszalin) 15km:

  1. Adrian Kępka (Darłowo)
  2. Łukasz Wijtalik (Połczyn Zdrój)
  3. Paweł Walczak (Koszalin)

Kierunek Wakacje (Polanów) 5km:

  1. Igor Siódmiak (Szczecinek)
  2. Denis Guzowski (Trzebielino)
  3. Dariusz Guzowski (Trzebielino)

Bieg Uzdrowiskowy (Dąbki) 10 km:

  1. Patryk Błaszczyk (Ustka)
  2. Dawid Garski (Bytów)
  3. Piotr Pobłocki

1/4 Letnia Mila Biegowa (Koszalin) 1mila:

  1. Tomasz Pick (Koszalin)
  2. Marcin Sitowski (Koszalin)
  3. Kamil Hołub (Trzebiatów)

2/4 Letnia Mila Biegowa (Koszalin) 1mila:

  1. Przemysław Kuligowski (Trzebiatów)
  2. Łukasz Hubert (Koszalin)
  3. Klaudiusz Kaszubiak (Koszalin)

3/4 Letnia Mila Biegowa (Koszalin) 1mila:

  1. Przemysław Kuligowski (Trzebiatów)
  2. Klaudiusz Kaszubiak (Koszalin)
  3. Łukasz Hubert (Koszalin)

Półmaraton (Karlino) (półmaraton):

  1. Michał Kubiak
  2. Paweł Walczak (Koszalin)
  3. Łukasz Wojtalik (Połczyn Zdrój)

4/4 Letnia Mila Biegowa (Koszalin) 1 mila:

  1. Przemysław Kuligowski (Trzebiatów)
  2. Przemysław Barański (Trzebiatów)
  3. Kamil Hołub (Trzebiatów)

Bieg Wenedów (Koszalin) 10 km:

  1. Marcin Czerniewski (Słupsk)
  2. Mariusz Borychowski (Kobylnica)
  3. Tomasz Perlik (Miastko)

Mistrzostwa Koszalina (Koszalin) 5km:

  1. Norbert Jefimczyk (Demnica)
  2. Tomasz Kozłowicz (Wielka Lipa)
  3. Michał Mrówka (Gdańsk)

Kierunek Jesień (Polanów) 5km:

  1. Igor Siódmiak (Szczecinek)
  2. Kacper Wiśniewski (Warszawa)
  3. Adrian Kępka (Darłowo)

About The Author

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Chcesz pobrać zdjęcie? Napisz do nas: artur@sportowiec.info