Triumfatorzy biegów 2020

Triumfatorzy biegów 2020
DataNazwa bieguMiejscowośćDystansWięcej o biegu
25.10.2020Kierunek JesieńPolanów5kmSportowiec.info

Podium panów:
1. Igor Siódmiak (Szczecinek)
2. Kacper Wiśniewski (Warszawa)
3. Adrian Kępka (Darłowo)
Podium pań:
1. Aleksandra Pochranowicz (Gdańsk)
2. Małgorzata Krynicka (Trzebiatów)
3. Sabina Sznyter (Polanów)

DataNazwa bieguMiejscowośćDystansWięcej o biegu
Mistrzostwa KoszalinaKoszalin5kmSportowiec.info

Podium panów:
1. Norbert Jafimczyk (Demnica)
2. Tomasz Kozłowicz (Wielka Lipa)
3. Michał Mrówka (Gdańsk)

Podium pań:
1. Agnieszka Kaczor (Debrzno)
2. Małgorzata Krynicka-Grzyb (Trzebiatów)
3. Olga Zatoń (Świdwin)

DataNazwa bieguMiejscowośćDystansWięcej o biegu
Bieg WenedówKoszalin10kmSportowiec.info

Podium panów:
1. Marcin Czerniewski (Słupsk)
2. Mariusz Borychowski (Kobylnica)
3. Tomasz Perlik (Miastko)

Podium pań:
1. Olga Zatoń (Świdwin)
2. Małgorzata Krynicka-Grzyb (Trzebiatów)
3. Kinga Trzebiatowska (Łupawa)

DataNazwa bieguMiejscowośćDystansWięcej o biegu
4/4 Mila BiegowaKoszalin1 milaSportowiec.info

Podium panów:
1. Przemysław Kuligowski (Trzebiatów)
2. Przemysław Barański (Trzebiatów)
3. Kamil Hołub (Trzebiatów)

Podium pań:
1. Agnieszka Konkel (Koszalin)
2. Małgorzata Krynicka-Grzyb (Trzebiatów)
3. Magdalena Krynicka (Trzebiatów)

DataNazwa bieguMiejscowośćDystansWięcej o biegu
3/4 Mila BiegowaKoszalin1 milaSportowiec.info

Podium panów:
1. Przemysław Kuligowski (Trzebiatów)
2. Klaudiusz Kaszubiak (Koszalin)
3. Łukasz Hubert (Koszalin)

Podium pań:
1. Magdalena Krynicka (Trzebiatów)
2. Weronika Spolska (Świeszyno)
3. Małgorzata Krynicka-Grzyb (Trzebiatów)

DataNazwa bieguMiejscowośćDystansWięcej o biegu
2/4 Mila BiegowaKoszalin1 milaSportowiec.info

Podium panów:
1. Przemysław Kuligowski (Trzebiatów)
2. Łukasz Hubert (Koszalin)
3. Klaudiusz Kaszubiak (Koszalin)

Podium pań:
1. Agnieszka Konkel (Koszalin)
2. Magdalena Krynicka (Trzebiatów)
3. Małgorzata Krynicka-Grzyb (Trzebiatów)

DataNazwa bieguMiejscowośćDystansWięcej o biegu
1/4 Mila BiegowaKoszalin1 milaSportowiec.info

Podium panów:
1. Tomasz Pick (Koszalin)
2. Marcin Sitowski (Koszalin)
3. Kamil Hołub (Trzebiatów)

Podium pań:
1. Agnieszka Konkel (Koszalin)
2. Magdalena Krynicka (Trzebiatów)
3. Małgorzata Krynicka-Grzyb (Trzebiatów)

DataNazwa bieguMiejscowośćDystansWięcej o biegu
Półmaraton KarlinoKarlinoPółmaratonSportowiec.info

Podium panów:
1. Michał Kubiak
2. Paweł Walczak (Koszalin)
3. Łukasz Wojtalik (Połczyn Zdrój)

Podium pań:
1. Olga Zatoń (Świdwin)
2. Kamila Łagutko
3. Anna Anielska

DataNazwa bieguMiejscowośćDystansWięcej o biegu
Bieg UzdrowiskowyDąbki10 kmSportowiec.info

Podium panów:
1. Patryk Błaszczyk (Ustka)
2. Dawid Garski (Bytów)
3. Piotr Pobłocki

Podium pań:
1. Daria Maik
2. Katarzyna Pobłocka-Głogowska
3. Olga Zatoń (Świdwin)

DataNazwa bieguMiejscowośćDystansWięcej o biegu
Kierunek WakacjePolanów5 kmSportowiec.info

Podium panów:
1. Igor Siódmiak (Szczecinek)
2. Denis Guzowski (Trzebielino)
3. Dariusz Guzowski (Trzebielino)

Podium pań:
1. Katarzyna Perlik (Miastko)
2. Ewa Pasierbska (Gdańsk)
3. Sabina Sznyter (Polanów)

DataNazwa bieguMiejscowośćDystansWięcej o biegu
Bieg GórskiKoszalin15 kmSportowiec.info

Podium panów:
1. Adrian Kępka (Darłowo)
2. Łukasz Wojtalik (Połczyn Zdrój)
3. Paweł Walczak (Koszalin)

Podium pań:
1. Olga Zatoń (Świdwin)
2. Karolina Chorąży (Koszalin)
3. Katarzyna Gudaniec (Koszalin)

DataNazwa bieguMiejscowośćDystansWięcej o biegu
Bieg GórskiKoszalin5 kmSportowiec.info

Podium panów:
1. Kamil Hołub (Trzebiatów)
2. Rafał Majkowicz (Koszalin)
3. Łukasz Kaszuba (Debrzno)

Podium pań:
1. Magdalena Krynicka (Trzebiatów)
2. Justyna Ławniczak (Zakrzewo)
3. Agnieszka Góra (Okonek)

DataNazwa bieguMiejscowośćDystansWięcej o biegu
3. Bieg MorsaKarlino5 kmSportowiec.info

Podium panów:
1. Kamil Hołub (Trzebiatów)
2. Eryk Witkiewicz (Białogard)
3. Adrian Kwarciak (Stargard)

Podium pań:
1. Małgorzata Krynicka-Grzyb (Trzebiatów)
2. Anna Zielińska (Łobez)
3. Olga Zatoń (Świdwin)

DataNazwa bieguMiejscowośćDystansWięcej o biegu
Bieg Żołnierzy WyklętychKoszalin10 kmSportowiec.info

Podium panów:
1. Grzegorz Braun (Gryfice)
2. Piotr Gawron (Borowy Młyn)
3. Łukasz Hubert (Koszalin)

Podium pań:
1. Agnieszka Konkel (Koszalin)
2. Olga Zatoń (Świdwin)
3. Agnieszka Pasieka (Świdwin)

DataNazwa bieguMiejscowośćDystansWięcej o biegu
Bieg Żołnierzy WyklętychKoszalin1963mSportowiec.info

Podium panów:
1. Klaudiusz Kaszubiak (Koszalin)
2. Krzysztof Musiał (Koszalin)
3. Kamil Korman (Koszalin)

Podium pań:
1. Małgorzata Krynicka-Grzyb (Trzebiatów)
2. Zuzanna Wiechowska (Koszalin)
3. Martyna Nosal (Szczecinek)

DataNazwa bieguMiejscowośćDystansWięcej o biegu
V Zimowa Zadyszka HameraMiastko10 kmSportowiec.info

Podium panów:
1. Marcin Czerniewski (Słupsk)
2. Piotr Drwal (Ustka)
3. Tomasz Perlik (Miastko)

Podium pań:
1. Agnieszka Kaczor (Debrzno)
2. Agnieszka Garapuczyk (Konarzyny)
3. Katarzyna Perlik (Miastko)

DataNazwa bieguMiejscowośćDystansWięcej o biegu
3/3 Zimowa Mila GórskaKoszalin1 milaSportowiec.info

Podium panów:
1. Rafał Majkowicz (Koszalin)
2. Łukasz Hubert (Koszalin)
3. Jacek Czapliński (Koszalin)

Podium pań:
1. Agnieszka Konkel (Koszalin)
2. Sabina Sznyter (Polanów)
3. Justyna Hałka (Łobez)

DataNazwa bieguMiejscowośćDystansWięcej o biegu
2/3 Zimowa Mila GórskaKoszalin1 milaSportowiec.info

Podium panów:
1. Klaudiusz Kaszubiak (Koszalin)
2. Rafał Majkowicz (Koszalin)
3. Łukasz Hubert (Koszalin)

Podium pań:
1. Agnieszka Konkel (Koszalin)
2. Małgorzata Krynicka-Grzyb (Trzebiatów)
3. Justyna Hałka (Łobez)

DataNazwa bieguMiejscowośćDystansWięcej o biegu
1/3 Zimowa Mila GórskaKoszalin1 milaSportowiec.info

Podium panów:
1. Adrian Kępka (Darłowo)
2. Michał Szkołuda (Polanów)
3. Klaudiusz Kaszubiak (Koszalin)

Podium pań:
1. Agnieszka Konkel (Koszalin)
2. Małgorzata Krynicka-Grzyb (Trzebiatów)
3. Justyna Hałka (Łobez)

DataNazwa bieguMiejscowośćDystansWięcej o biegu
Bieg WalentynkowyKoszalin5 kmSportowiec.info

Podium panów:
1. Łukasz Hubert (Koszalin)
2. Michał Rykiel (Bonin)
3. Patryk Jakubek (Bonin)

Podium pań:
1. Małgorzata Szabałowska (Szczecinek)
2. Agnieszka Konkel (Koszalin)
3. Małgorzata Krynicka-Grzyb (Trzebiatów)

DataNazwa bieguMiejscowośćDystansWięcej o biegu
Śniadaniowy Bieg MorsówMielno5 kmSportowiec.info

Podium panów:
1. Ireneusz Jarecki (Trzebnica)
2. Rafał Majkowicz (Koszalin)
3. Bartosz Śliwiński (Trzebnica)

Podium pań:
1. Anna Zielińska (Łobez)
2. Małgorzata Krynicka-Grzyb (Trzebiatów)
3. Agnieszka Konkel (Koszalin)

DataNazwa bieguMiejscowośćDystansWięcej o biegu
Biegnij z OrkiestrąMielno3 kmSportowiec.info

Podium panów:
1. Łukasz Hubert (Koszalin)
2. Michał Rykiel (Bonin)
3. Rafał Majkowicz (Koszalin)

Podium pań:
1. Małgorzata Krynicka-Grzyb (Trzebiatów)
2. Justyna Hałka (Łobez)
3. Magdalena Krynicka (Trzebiatów)

DataNazwa bieguMiejscowośćDystansWięcej o biegu
Bieg Trzech KróliKoszalin5 kmSportowiec.info

Podium panów:
1. Patryk Jakubek (Bytów)
2. Michał Zieman (Bytów)
3. Łukasz Hubert (Koszalin)

Podium pań:
1. Martyna Iwanejko (Poznań)
2. Hanna Skrobanek (Szczecinek)
3. Agnieszka Konkel (Koszalin)

DataNazwa bieguMiejscowośćDystansWięcej o biegu
Kierunek Nowy RokPolanów5 kmSportowiec.info

Podium panów:
1. Igor Siódmiak (Szczecinek)
2. Tomasz Perlik (Miastko)
3. Norbert Borzęcki (Koszalin)

Podium pań:
1. Kamila Werner (Szczecinek)
2. Sabina Sznyter (Polanów)
3. Agnieszka Konkel (Koszalin)

DataNazwa bieguMiejscowośćDystansWięcej o biegu
Bieg SylwestrowyKoszalin5 kmSportowiec.info

Podium panów:
1. Kostiantin Pyshniak (Dvorichna)
2. Jakub Wróbel (Koszalin)
3. Tomasz Perlik (Miastko)

Podium pań:
1. Klaudia Sójka (Człuchów)
2. Natalia Kowalik (Parsęcko)
3. Małgorzata Krynicka-Grzyb (Trzebiatów)

DataNazwa bieguMiejscowośćDystansWięcej o biegu
Bieg MikołajkowyKoszalin5 kmSportowiec.info

Podium panów:
1. Kostiantin Pyshniak (Dvorichna)
2. Patryk Jakubek (Bytów)
3. Micham Zieman (Bytów)
Podium pań:
1. Małgorzata Krynicka-Grzyb (Trzebiatów)
2. Hanna Skrobanek (Szczecinek)
3. Agnieszka Konkel (Koszalin)

DataNazwa bieguMiejscowośćDystansWięcej o biegu
Bieg MarchewkowySłowino10 kmSportowiec.info

Podium panów:
1. Tomasz Bagrowski (Sztum)
2. Adrian Kępka (Darłowo)
3. Aleksander Burzyński (Słupsk)

Podium pań:
1. Małgorzata Pazda-Pozorska
2. Monika Nieckarz (Sławno)
3. Justyna Hałka (Łobez)

DataNazwa bieguMiejscowośćDystansWięcej o biegu
Bieg NiepodległościDarłowo10 kmSportowiec.info

Podium panów:
1. Łukasz Wirkus (Lipnica)
2. Mateusz Witkowski (Koszalin)
3. Krzysztof Rudnik (Krępa Słupska)

Podium pań:
1. Antonina Wirkus (Szczecinek)
2. Agnieszka Konkel (Koszalin)
3. Natalia Bentkowska (Bydgoszcz)

error: Chcesz pobrać zdjęcie? Napisz do nas: artur@sportowiec.info