I sezon

I sezon

Pierwsze dziesiątki I sezonu Koszalińskiego Rankingu Biegaczy:
Panie (miejsce, imię nazwisko, punkty)
1 Agnieszka Konkel (Koszalin) 1740
2 Julita Pełechata (Koszalin) 810
3 Karolina Chorąży (Koszalin) 690
4 Alicja Wosztyl (Będzino) 515
5 Agnieszka Kęsik (Słupsk) 430
6 Paulina Pietrzyk (Sianów) 361
7 Martyna Chodor (Koszalin) 350
7 Małgorzata Krzewińska (Koszalin) 350
9 Sabina Sznyter (Polanów) 302
10 Ewelina Szabla (Koszalin) 300
10 Kornelia Maksymowicz (Kołobrzeg) 300
10 Monika Nieckarz (Sławno) 300
PEŁNA KLASYFIKACJA

Panowie (miejsce, imię nazwisko, punkty)
1 Adrian Kępkan Kępka (Darłowo) 1810
2 Jasiek Stebelskiki (Koszalin) 1250
3 Miłosz Szkołuda(Polanów) 581
4 Kamil Orzechowskiowski (Koszalin) 565
5 Łukasz Hubert(Koszalin) 445
6 Jacek Czapliński(Koszalin) 434
7 Piotr Gawron(Borowy Młyn) 380
8 Eugeniusz Grzesik (Koszalin) 363
9 Tomasz Bieńkowski(Niekłonice) 360
10 Arkadiusz Siadak(Koszalin) 350
PEŁNA KLASYFIKACJA

Jednocześnie warto wspomnieć klasyfikację najczęściej punktujących:
NAJCZĘŚCIEJ PUNKTUJĄCE
1 Agnieszka Konkel (Koszalin) 19
2 Julita Pełechata (Koszalin) 12
3 Karolina Chorąży (Koszalin) 11
3 Paulina Pietrzyk (Sianów) 11

NAJCZĘŚCIEJ PUNKTUJĄCY
1 Jasiek Stebelski (Koszalin) 23
2 Adrian Kępka (Darłowo) 20
3 Tomasz Bieńkowski (Niekłonice) 17

Kobiety

Mężczyźni

1Agnieszka Konkel (Koszalin)1740
2Julita Pełechata (Koszalin)810
3Karolina Chorąży (Koszalin)690
4Alicja Wosztyl (Będzino)515
6Agnieszka Kęsik (Słupsk)430
7Małgorzata Krzewińska (Koszalin)350
8Martyna Chodor (Koszalin)350
9Sabina Sznyter (Polanów)302
10Ewelina Szabla (Koszalin)300
11Kornelia Maksymowicz (Koszalin)300
12Monika Nieckarz (Sławno)300
13Karolina Gołek (Koszalin)221
14Marlena Borychowska (Kobylnica)200
15Dorota Brynkiewicz (Barwice)200
16Marta Wróblewska (Koszalin)186
17Joanna Malesza-Housin (Koszalin)180
18Małgorzata Połumackanycz (Koszalin)161
19Justyna Borys (Koszalin)160
20Julia Szubert (Ustronie Morskie)130
21Aleksandra Mejer (Rosnowo)130
22Anna Koziarz (Kołobrzeg)120
23Joanna Piętko (Koszalin)115
24Monika Blacharz (Koszalin)115
25Renata Litwinowicz (Kołobrzeg)110
26Monika Fiłonowicz (Szczecinek)110
27Izabela Chodor (Gorzebądź)105
28Anna Konieczna (Koszalin)105
29Sylwia Teletyńska (Choszczno)100
30Izabela Frontczak (Szczecin)100
31Hanna Skrobanek (Szczecinek)100
32Magdalena Konczak (Szczecinek)100
33Hanna Krauze (Chojnice)100
34Daria Borkowska-Kowalczyk (Koszalin)81
35Agnieszka Pasieka (Świdwin)80
36Agnieszka Góra (Okonek)80
37Anna Nawrocka (Koszalin)80
38Anna Rzepecka (Ciechanów)80
39Katarzyna Żylis (Sławno)80
40Ewelina Michnowicz (Krosno)80
41Natalia Kowalik (Szczecinek)80
42Magdalena Hałajko (Koszalin)80
43Danuta Roganowska (Koszalin)70
44Edyta Langner-Kapczyńska (Maszewo)70
45Małgorzata Ziółkowska (Koszalin)70
46Katarzyna Kosecka (Kołobrzeg)65
47Brygida Szymańska (Jaroszów)60
48Mira Pacan (Bytów)60
49Natalia Jarosik (Manowo)60
50Joanna Konkel (Sławno)60
51Edyta Józefowicz (Kościan)60
52Daria Książek (Słupsk)60
53Iwona Bielińska (Koszalin)60
54Agata Wojciechowska-Hrycyk (Kołobrzeg)60
55Kasia Domitrz (Darłowo)60
56Joanna Garska (Bytów)55
57Katarzyna Kulczyk (Sławsko)55
58Klaudia Kruzel (Koszalin)50
59Karolina Chabowska (Kołobrzeg)50
60Ewelina Dolna (Koszalin)50
61Dominika Kwiatkowska (Węgorzewo)50
62Aleksandra Hernig (Bytów)50
63Agnieszka Plich (Tomaszów Mazowiecki)50
64Aneta Grabowska-Lesisz (Koszalin)50
65Zofia Skrobanek (Szczecinek)50
66Paula Pasek (Dunowo)50
67Anna Chmielowiec (Warszawa)50
68Beata Wolf (Koszalin)50
69Sylwia Roszak-Surków (Swarzędz)50
70Aneta Goździk-Zaręba (Łódź)50
71Zuzanna Merda (Miastko)45
72Beata Dorsz (Sopot)41
73Katarzyna Merda (Miastko)41
74Izabela Piechaczek (Goczałkowice-Zdrój)40
75Alicja Dąbrowska (Sianów)40
76Weronika Teplica (Koszalin)40
77Monika Niewińska Sęk (Białogard)40
78Monika Jankowska (Szczecinek)40
79Kamila Krysa-Kosztyła (Kraków)40
80Iwona Markowska (Klępino Białogardzkie40
81Katarzyna Stankiewicz-Głuch (Koszalin)40
82Agnieszka Bundz (Gdynia)40
83Aleksandra Baranek (Szczecinek)40
84Elżbieta Zakrzewska (Stoisław)40
85Agnieszka Radziewicz-Czaplińska (Koszalin)40
86Ksenia Motykowska (Kołobrzeg)40
87Agnieszka Basłyk (Koszalin)40
88Agnieszka Rodziewicz-Czapińska (Koszalin)40
89Karolina Romańska (Świnoujście)40
90Aleksandra Kwiatkowska40
91Anna Golec (Koszalin)35
92Dorota Borsuk (Koszalin)31
93Hanna Kaźmierczak (Śrem)30
94Danuta Kołodziejczyk (Kępice)30
95Mariola Gawiecka (Koszalin)30
96Monika Leman (Mścice)30
97Renata Mituniewicz (Koszallin)30
98Natalia Szafranko (Koszalin)30
99Kinga Puszarska (Warszawa)30
100Joanna Bielińska (Koszalin)30
101Maria Trejder (Koszalin)30
102Dorota Dąbrowska (Koszalin)30
103Beata Nienadowska (Elbląg)30
104Agnieszka Jarnutowska (Świnoujście)30
105Agnieszka Szubert (Ustronie Morskie)21
106Anna Górna (Rosnowo)21
107Monika Krzewińska (Koszalin)20
108Katarzyna Janicka (Koszalin)20
109Katarzyna Gnot (Zdzieszowice)20
110Agnieszka Storczyk-Rak (Szczecinek)20
111Agnieszka Kaźmierczak (Świdwin)20
112Monika Rabka (Koszalin)20
113Milena Szczepańska-Zakrzewska (Sianów)20
114Magdalena Jarząbek (Szczeglino)20
115Dorota Janczyszyn (Koszalin)20
116Aleksandra Piechocka (Gravesend)20
117Anna Mędoń (Jelenia Góra)20
118Katarzyna Daniuk (Poznań)20
119Katarzyna Nakonieczna (Koszalin)20
120Żaneta Kazimierska (Wolin)20
121Agnieszka Kulinicz (Goleniów)20
122Marlena Pstrągowska (Koszalin)15
123Ewelina Michalska (Koszalin)11
124Joanna Gołaszewska (Koszalin)10
125Elżbieta Prokop (Gliwice)10
126Katarzyna Suchecka (Koszalin)10
127Żaneta Robakowska (Koszalin)10
128Klaudia Buxbaumer (Szczecin)10
129Natalia Liss (Koszalin)10
130Barbara Weiss-Szulc (Koszalin)10
131Magdalena Mrugalska (Koszalin)10
132Paulina Zagalska (Połczyn Zdrój)10
133Patrycja Matoczyńska (Siemianice)10
134Aleksandra Piskunowicz (Białogard)10
135Marika Boruc (Szczecin)10
136Frytarda Dudzik (Koszalin)6
137Iwona Czepiel (Kępice)5
138Ilona Gradus (Warszawa)5
139Aleksandra Mongiało (Koszalin)5
140Paulina Szewczyk (Koszalin)5
141Anna Michalak (Koszalin)5
142Krystyna Plath-Koperska (Sławno)5
143Anna Nowak (Koszalin)5
144Anna Bielewicz (Słupsk)5
145Gabriela Sobczak (Sarbinowo)5
146Katarzyna Tarnionek (Darłowo)5
147Dorota Marschałkowska (Koszalin)5
148Monika Harbutiak (Darłowo)5
149Mariola Pietrzak (Koszalin)2
150Maja Ziomek (Koszalin)1
151Anna Przychodna (Siemienice)1
152Anna Możdżeń (Koszalin)1
153Aneta Pełka (Tomaszów Mazowiecki)1
154Anna Lewandowska (Okonek)1
155Małgorzata Michalczyk (Koszalin)1
156Olga Kacała (Koszalin)1
157Ilona Zielińska (Biesiekierz)1
158Magdalena Augustyniak (Koszalin)1
159Marta Szczypińska (Warszawa)1
160Anna Rutkowska (Wałcz)1
161Oktawia Perkowska (Koszalin)1
162Joanna Gałan (Złocieniec)1
163Aleksandra Suchodolska (Rosnowo)1
164Jadwiga Bury (Warszawa)1
1Adrian Kępka (Darłowo)1810
2Jasiek Stebelski (Koszalin)1250
3Miłosz Szkołuda (Polanów)581
4Kamil Orzechowski (Koszalin)565
5Łukasz Hubert (Koszalin)445
6Jacek Czapliński (Koszalin)434
7Piotr Gawron (Borowy Młyn)380
8Eugeniusz Grzesik (Koszalin)363
9Tomasz Bieńkowski360
10Arkadiusz Siadak (Koszalin)350
11Wiesław Jarosz (Sucha335
12Radosław Rokosz (Koszalin)321
13Mirosław Skrzyński (Sucha Koszalińska)296
14Jan Zwoliński (Wierciszewo)274
15Szymon Polak (Koszalin)269
16Tomasz Pick (Koszalin)250
17Jacek Ramiączek (Świelino)249
18Piotr Zukal (Koszalin)240
19Jacek Wojciechowicz237
20Marcin Sitowski (Koszalin)208
21Henryk Chudy (Sławsko)203
22Mateusz Witkowski200
23Ryszard Zaborski (Koszalin)200
24Sebastian Kaleta (Koszalin)194
25Jarosław Chołuj (Koszalin)192
26Bartosz Sajko (Darłowo)191
27Szymon Tokarski (Koszalin)191
28Michał Przewłocki (Koszalin)185
29Norbert Jefimczyk (Damnica)180
30Tomasz Sosnowski (Koszalin)174
31Jarosław Sieniawski (Bonin)166
32Tomasz Jabłoński (Sławno)165
33Grzegorz Braun (Gryfice)150
34Waldek Hibner (Koszalin)146
35Rafał Nakonieczny (Koszalin)143
36Jacek Gałecki (Karlino)142
37Michał Zienowicz (Koszalin)136
38Krzysztof Maćkowiak130
39Rafał Jurczyszyn (Łysomiczki)126
40Łukasz Goliński (Świdwin)120
41Mariusz Borychowski (Kobylnica)120
42Piotr Ignaczak (Białogard)120
43Krystian Sobstel (Koszalin)114
44Krzysztof Musiał (Koszalin)114
45Piotr Kamelski (Sławno)109
46Norbert Borzęcki (Koszalin)100
47Artur Rutkowski (Koszalin)100
48Igor Siódmiak (Szczecinek)100
49Piotr Pałka (Częstochowa)100
50Tomasz Roszkowski100
51Christopher Pietruczuk100
52Krzysztof Roćko (Czapla)100
53Rafał Widoniak (Koszalin)100
54Krzysztof Wicher (Koszalin)95
55Dawid Jaźwiński (Koszalin)93
56Norbert Górny (Rosnowo)92
57Tomasz Urbański (Białogard)90
58Jan Brzeziński (Białogard)88
59Patryk Jakubek (Bytów)85
60Marcin Błaszczyk85
61Arek Szulc (Koszalin)84
62Łukasz Hryciuk (Szczecin)80
63Paweł Związek (Szczecin)80
64Krzysztof Rajner (Koszalin)80
65Piotr Chmiel (Mostki)80
66Przemysław Barański80
67Rafał Bardziński (Legnica)80
69Paweł Horeglad (Koszalin)79
69Wojciech Ustianowski75
70Tomasz Kilar (Koszalin)74
71Dawid Lublewski (Koszalin)72
72Grzegorz Jankowski (Bytów)72
73Daniel Kwietniewski (Koszalin)72
74Kryspin Garski (Bytów)69
75Marek Mroczkowski69
76Przemysław Miłaszewski (Kos69
77Tomasz Perlik (Miastko)67
78Tomasz Skowroński67
79Krzysztof Wilkowski (Koszalin)65
80Leszek Kazimierczak65
81Adrian Chuptyś (Czaplinek)63
82Piotr Morgiewicz (Gryfice)62
83Tomasz Żmuda (Kołobrzeg)62
84Łukasz Strzyż (Stare Bielice)61
85Tomasz Łużyński (Szczecin)60
86Tomasz Kozłowicz (Wielka60
87Mateusz Pietrzyk (Sianów)60
88Grzegorz Duda (Bukówka)60
89Wojciech Grela (Warszawa)60
90Rafał Ponk (Banino)60
91Mateusz Ciućka (Koszaln)60
92Ryszard Płaza (Darłowo)59
93Marcin Pakulski (Koszalin)59
94Ireneusz Gaweł (Połczyn58
95Sebastian Antkowiak (Koszali57
96Robert Piechota (Koszalin)56
97Kacper Zieliński (Białogard)56
98Sebastian Beszterda (Koszalin56
99Andrzej Kamiński (Koszalin)54
100Wojciech Cuber (Złotów)52
101Michał Rykiel (Bonin)52
102Ireneusz Rogoża (Koszalin)51
103Sylwester Korzeniowski51
104Marcin Starszak (Osiek nad50
105Mateusz Hering (Bytów50
106Cezary Famulski (Koszalin)50
107Sebastian Kaniewski50
108Krzysztof Talarczyk (Recz)50
109Radosław Gudaniec50
110Sebastian Florczak (Stargard)50
111Grzegorz Wawrzyn (Koszalin)49
112Emiliusz Mazur (Darłowo)49
113Mariusz Malec (Stargard)48
114Łukasz Konkel (Koszalin)48
115Łukasz Podawca (Sianów)48
116Krzysztof Krupiński (Koszalin)48
117DariuszIwaniec (Sierakowo)48
118Sławomir Wiktorowicz47
119Bartosz Jamniak (Koszalin)47
120Maciej Rudnikowski46
121Paweł Kalkowski (Koszalin)46
122Robert Derda (Świnoujście)45
123Tomasz Osowski (Dębno)45
124Łukasz Nowak (Wrocław)45
125Artur Karcz (Mrzeżyno)45
126Ryszard Rutkowski (Sianów)45
127Paweł Połubiński (Borne Sulinowo)45
128Adam Fido (Kołobrzeg)45
129Dawid Durkowski (Szczecin)45
130Marcin Polański (Szturnowo)45
131Łukasz Wielgat (Postomino)45
132Denis Guzowski (Szczytno)45
133Robert Bajgert (Kołobrzeg)44
134Robert Burda44
135Sylwester Góra (Okonek)44
136Krzysztof Trębski (Okonek)42
137Robert Kościelniak (Koszalin)42
138Ksawery Mielczarek (Jamno)42
139Paweł Pawlisiak (Dębno)40
140Wojciech Matysiak (Koszalin)40
141Dawid Kułakowski (Koszalin)40
142Grzegorz Prędki (Postomino)40
143Janusz Żywicki (Szczecin)40
144Kacper Wierzbicki (Koszalin)40
145Marcin Stachowicz (Warszaw40
146Kamil Hołub (Trzebiatów)40
147Jerzy Kulczyk (Tychowo)40
148Rafał Grochowalski (Świdwin)39
149Szymon Kadej (Szczecinek)39
150Łukasz Łabejsza (Koszalin)39
151Artur Pietrzak (Twardogóra)39
152Artur Rusinek (Koszalin)38
153Krzysztof Mucha (Koszalin)38
154Tomasz Szyszkowski38
155Adam Szczepański37
156Andrzej Trochimiuk (Moryń)36
157Szymon Pawłowski (Poznań)36
158Andrzej Bawoł (Krępa)36
159Andrzej Protasiewicz36
160Paweł Stefanowicz (Koszalin)36
161Marian Bartnik (Koszalin)36
162Leszek Cebula (Kraków)36
163Gabriel Słodziński36
164Sylwester Kozioł (Krosno)36
165Krystian Buczko (Koszalin)36
166Waldemar Kozłowiecki35
167Maciej Sokołowski (Koszalin)35
168Andrzej Łącki (Koszalin)35
169Przemysław Kraczkowski (Kos34
170Łukasz Kaszuba (Koszalin)34
171Artur Jaźniewicz (Koszalin)33
172Witold Mierzwa (Darłowo)32
173Mateusz Cichosz Mielewczyk32
174Marcin Hamala (Koszalin)32
175Zbigniew Rodak (Strzegom)32
176Paweł Piński (Koszalin)32
177Jacek Ciekliński (Karlino)32
178Grzegorz Szczepański32
179Rafał Grąbczewski (Kłos)32
180Rafał Grzegorzewski32
181Michał Senger (Gąsawa)32
182Hubert Lenik (Biesiekierz)30
183Mirosław Wujda (Dębno)29
184Sylwester Szymański29
185Tomasz Kukieła (Koszalin)29
186Piotr Glazer (Koszalin)29
187Marcin Bernatek (Strzegom)29
188Kamil Krawczyk (Gdańsk)29
189Roland Pawłowicz (Szczecine29
190Michał Szymczak (Szczecin)29
191Mateusz Las (Koszalin)29
192Janusz Chrapek (Warszawa)29
193Tomasz Fajgier (Manowo)29
194Piotr Spierewka (Lipusz)29
195Kamil Szwałko (Mirsk)29
196Marcin Zych (Wrocław)29
197Przemysław Jarosz (Wyczech29
198Grzegorz Skierka (Sławno)28
199Piotr Merda (Miastko)27
200Robert Grabsztunowicz26
201Arkadiusz Borysiuk (Kamień26
202Darek Hofman (Trzcianka)26
203Łukasz Wojtalik (Połczyn26
204Tomasz Szuszkiewicz (Koszal26
205Piotr Berndt (Koszalin)26
206Radosław Mosek (Rosnowo)26
207Krzysztof Filipiak (Koszalin)26
208Jan Pasek (Dunowo)26
209Michał Bieliński (Koszalin)26
210Zbigniew Wojanowski26
211Klaudiusz Kaszubiak (Koszalin26
212Przemysław Kociuba24
213Krzysztof Wilczewski24
214Michał Kwidziński (Białogard)24
215Adam Derliński (Koszalin)24
216Janusz Szczepanek24
217Jakub Kamiński (Gryfice)24
218Dariusz Moksa (Sianów)24
219Stefan Wojtas (Człuchów)24
220Paweł Sominka (Koszalin)24
221Krzysztof Trębski (Okonek)24
222Adam Zając (Warszawa)24
223Marcin Kowalczyk (Niekłonice24
224Bartosz Gawroński (Koszalin)23
225Jacek Moszyński (Koszalin)23
226Wojciech Zienkiewicz22
227Sebastian Hanasz (Rosnowo)22
228Krzysztof Biedrzycki21
229Tomasz Milewski (Koszalin)21
230Rafał Kajkowski (Koszalin)21
231Jarosław Szabuńko20
232Mariusz Łukawski (Chałupy)20
233Marcin Śmigielski20
234Dawid Sokalski (Mścice)20
235Marcel Ceglarek (Rosnowo)20
236Tomasz Pior (Koszalin)20
237Adrian Surków (Swarzędz)20
238Seweryn Ślesicki (Dębno)18
239Marcin Śnieżko (Koszalin)18
240Adam Sawicki (Procki)18
241Dariusz Gałkowski (Sławsko)18
242Dawid Durman (Darłowo)18
243Krzysztof Kurłowicz (Koszalin)18
244Tomasz Kowalski (Koszalin)18
245Błażej Papiernik (Koszalin)18
246Kuba Obolewicz (Złotoryja)18
247Michał Nowicki (Kołobrzeg)18
248Paweł Hryciów (Białogard)17
249Benedykt Woliński17
250Maciej Kubiak (Ostrów17
251Daniel Minschminski17
252Janusz Skowyrski (Koszalin)17
253Piotr Rychłowski (Mierzyn)17
254Paweł Nachyła (Koszalin)17
255Waldemar Domański16
256Stanisław Siwik (Koszalin)16
257Mateusz Gruntowski16
258Krzysztof Wilczewski16
259Dariusz Polański (Mrzeżyno)16
260Jakub Jarosz (Sucha Koszaliń16
261Marcin Czechowski16
262Gracjan Stachowiak16
263Adam Rudziński (Koszalin)16
264Mieczysław Wiśniewski (Słups16
265Sebastian Łukaszewski15
266Rafał Wierzbiński (Białogard)15
267Michał Szymański (Jaroszów)15
268Wojtek Smagowski (Rąbino)15
269Radosław Karaś (Słupsk)15
270Krzysztof Wiatrzyk (Darłowo)15
271Krzysztof Krawczuk (Dąbki)15
272Paweł Majchrzak (Karlino)15
273Leszek Gałan (Złocieniec)15
274Sławomir Kryczka14
275Tomasz Sadoski (Sianów)14
276Krystian Mielczarek (Dolice)14
277Sławomir Gajewski (Koszalin)14
278Piotr Kotłowski (Skórzewo)14
279Piotr Jankowski (Szczecin)14
280Adam Błędzki (Lubasz)14
281Wiesław Stankiewicz14
282Adam Nowak14
283Sebastian Grabicki14
284Sebastian Okołotowicz14
285Paweł Kurmin (Koszalin)14
286Rafał Majkowski (Koszalin)14
287Adam Podwalski (Koszalin)13
288Leszek Dudkiewicz (Koszalin(13
289Kamil Dzietczyk (Choszczno)13
290Piotr Szymański (Rosnowo)13
291Kazimierz Raczyński (Koszalin13
292Andrzej Domański (Kaliska)13
293Wojciech Stokrocki13
294Bartosz Pieczka (Słupsk)13
295Tomasz Micerski (Koszalin)13
296Mirosław Ksok (Wrocław)13
297Tomasz Stępniak (Koszalin)13
298Piotr Janik (Koszalin)13
299Robert Peron (Gargomyśl)12
300Grzegorz Michalik12
301Grzegorz Piątkowski (Rabino)12
302Andrzej Biedrzycki (Stary12
303Krzysztof Pruciak (Oława)12
304Dariusz Jarosz (Sucha12
305Szymon Bielecki (Ożarów Maz12
306Radosław Kuźmiarski12
307Piotr Lenkiewicz (Trzebiatów)12
308Adrian Weiland (Słupsk)12
309Lukasz Jagła (Kołobrzeg)12
310Krzysztof Brzozowski (Koszali12
311Włodzimierz Głowacki12
312Jarosław Szewczyk (Nowy11
313Artur Walkowiak (Zawadzkie)11
314Maciej Kwaśniewski11
315Mariusz Jedrycha (Skierniewic11
316Bruno-Andre Fadda (Paryż)11
317Krzysztof Jaworski (Słupsk)11
318Piotr Waszkiewicz (Koszalin)11
319Mirosław Obolik (Rymań)11
320Rafał Piekarniak (Oleśnica)11
321Krzysztof Hała (Tarnowo11
322Daniel Jaroszewski11
323Krzysztof Pyrek (Wałcz)11
324Piotr Kubit (Strzyżów)11
325Radosław Bożek (Piła)11
326Rafał Bienkowski (Kędzielno)10
327Jarosław Bonisławski10
328Błażej Krukowski (Sławno)10
329Jacek Lewandowski (Stary10
330Paweł Szewczyk (Wojnowo)10
331Patryk Rajkowski (Polanów)10
332Szczęsny Czerwiński10
333Piotr Pakuła (Miastko)10
334Zbigniew Piwoński10
335Krzysztof Płoski (Bobolin)10
336Robert Niewiadomski (Stare B10
337Adam Szyperski (Białogard)10
338Marcin Szubert (Ustronie9
339Mateusz Czaja (Koszalin)9
340Kamil Zahri (Tomaszów9
341Adam Mickiewicz (Mrzeżyno)9
342Andrzej Zawada (Wodnica)9
343Sławomir Wierzejski (Bytów)9
344Ryszard Stachowiak9
345Piotr Kleniewski (Koszalin)9
346Michał Marciniak (Polanów)9
347Seweryn Baran (Gołczewo)9
348Vladyslav Kosenko9
349Jacek Marcinkowski9
350Marcin Maksymowicz9
351Łukasz Kęsik (Koszalin)9
352Krzysztof Lach (Września)8
353Kacper Sull (Wodnica)8
354Łukasz Kaczmarek (Koszalin)8
355Mateusz Trajder (Koszalin)8
356Krzysztof Lampkowski (Kosza8
357Łukasz Sobczyk (Kołobrzeg)8
358Paweł Czarski (Koszalin)8
359Piotr Kowalczyk (Koszalin)8
360Krzysztof Nieckarz (Sławno)8
361Piotr Kopyściański (Rusko)7
362Bogusław Barański7
363Dariusz Respondek (Wrocław7
364Michał Otto (Bonin)7
365Marcin Bassel (Koszalin)7
366Jacek Wróblewski (Koszalin)7
367 Paweł Budziński (Konikowo)7
368 Adam Klętecki (Pruszcz)7
369 Piotr Pękała (Koszalin)7
370 Tomasz Krawczyk7
371 Łukasz Rmanowicz7
372 Paweł Hubko (Koszalin)7
373Adam Sikorski (Kołobrzeg)7
374Mariusz Piechota (Wałcz)6
375Robert Ostafi (Redło)6
376Kamil Kachlicki (Koszalin)6
377Sebastian Radulewicz6
378Adrian Fabich (Ustka)6
379Tomasz Świetlik (Koszalin)6
380Cezary Jasiński (Koszaliin)6
381Sebastian Stasiorowski6
382Wojciech Ziółkowski6
383Marek Gawroński (Koszalin)6
384Adam Zych (Wrocław)6
385Karol Waszak (Kępice)6
386Ireneusz Piekutowski (Łódź)6
387Filip Bejnarowicz (Stare Bielic6
388Piotr Młynarski (Koszalin)6
389Andrzej Janik (Chojnice)5
390Rafał Strumiński (Koszalin)5
391Kamil Zwolan (Koszalin)5
392Włodzimierz Jessa (Śrem)5
393Radosław Rudziński5
394Dariusz Ickowski (Koszalin)5
395Aleksander Lisowski (Łódź)5
396Robert Lech (Święciechowa)5
397Krzysztof Puścian (Manowo)5
398Władysław Werra (Koszalin)5
399Maciej Fiałka (Kaczory)4
400Jacek Pawlikowski (Kraków)4
401Zdzisław Kasperowicz4
402Lars Hessel (Nebrandenburg)4
403Piotr Szostak (Bonin)4
404Jakub Beszterda (Koszalin4
405Damian Dębski (Koszalin)4
406Jędrzej Giełda (Koszalin)4
407Przemysła Jasiński4
408Henryk Pluskota (Praszka)4
409Jarosław Studnik (Ruda4
410Jakub Husyk (Wrocław)4
411Konrad Jarosz (Koszalin)4
412Tomasz Bancewicz (Swochow4
413Marcin Skrzypek (Koszalin)4
414Damian Gorszka (Szczecin)3
415Jarosław Świta (Wodzisław3
416Piotr Baranowski (Koszalin)3
417Patryk Stawski (Chłopska Kęp3
418Paweł Szymuś (Stargard)3
419Waldek Strużyna (Police)3
420Mariusz Kowalczyk (Koszalin)3
421Maciej Pańków (Piła)3
422Marek Jasiuchna (Świnoujscie3
423Maks Klekociuk (Darłowo)3
424Adam Butowicz (Szczecinek)3
425Tomasz Starybrat3
426Jacek Rudziński (Tychowo)3
427Adam Adryan (Wielichowo)3
428Mateusz Rzeszewski2
429Bartłomiej Olejnik (Koszalin)2
430Adam Krzemiński (Kętrzyn)2
431Marcin Badlik (Żurawica)2
432Robert Galicki (Bobolince)2
433Marek Matykiewocz (Pogwizd2
434Marcin Walczak (Koszalin)2
435Rafał Sołtys (Koszalin)2
436Adam Januszek (Koszalin)2
437Marej Zbyryt (Stargard)2
438Mateusz Bagański (Stargard)2
439Mieczysław Tomaszewski (Kła2
440Mateusz Szadkowski (Sławno2
441Miłosz Jeneralski (Tuchola)1
442 Mateusz Pakuła (Słupsk)1
443Dawid Rusinek (Białogard)1
444Krzysztof Ziółkowski1
445Marcin Leszczyński (Rymań)1
446Grzegorz Wawrzyn (Koszalin)1
447 Jan Miszczyk (Koszalin)1
448Krzysztof Kisielewicz (Korzybie)1
449Mariusz Rygliszyn (Koszalin)1
450Piotr Gawecki (Koszalin)1
451Wojciech Jaśkiewicz1
452Dariusz Krawczuk1
453Jarosław Siess (Pabianice)1
454Witold Krasiński (Koszalin)1
455Daniel Adamowicz (Szczecin)1

klasyfikacja wrzesien.xlsx

error: Chcesz pobrać zdjęcie? Napisz do nas: artur@sportowiec.info