III sezon

III sezon

Za nami cały trzeci sezon RUNkingu, w którym odbyło się 28 biegów. Triumfatorami tego sezonu są Łukasz Hubert i Małgorzata Krynicka-Grzyb.  

Podium kobiet uzupełniają Agnieszka Konekl i Magdalena Krynica. Po raz pierwszy w historii RUNkingu na podium mamy rodzeństwo! W klasyfikacji panów tuż za Łukaszem Hubertem uplasowali się Tomasz Pick oraz Rafał Majkowicz. Po raz pierwszy w historii Runkingu na podium znaleźli się Łukasz Hubert i Tomasz Pick. Gratulujemy.

Po 28 zawodach podium pań wygląda następująco:

1Małgorzata Krynicka-Grzyb (Trzebiatów)1310
2Agnieszka Konkel (Koszalin)1210
3Magdalena Krynicka (Trzebiatów)860

Po 28 zawodach podium panów wygląda następująco:

1Łukasz Hubert (Koszalin)1000
2Tomasz Pick (Koszalin)726
3Rafał Majkowicz (Koszalin)716

Nowością III sezonu był fakt, że odeszliśmy od miesięcznego nagradzania . W minionym sezonie nagradzaliśmy zawodników najlepszych w klasyfikacjach:
zima: listopad, grudzień, styczeń, luty
wiosna/lato: marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec
jesień: sierpień, wrzesień, październik

W klasyfikacji kolorem żółtym oznaczyliśmy zawodników, którzy w dwóch poprzednich sezonach w klasyfikacjach meldowali się w pierwszych dziesiątkach.

W kategorii pań dwukrotnie na koniec roku w najlepszej dziesiątce były:
Agnieszka Konkel, Karolina Chorąży, Sabina Sznyter, Paulina Pietrzyk, Małgorzata Krzewińska i Julita Pełechata

W kategorii panów dwukrotnie na koniec roku w najlepszej dziesiątce byli:
Adrian Kępka, Tomasz Bieńkowski, Łukasz Hubert, Jacek Czapliński, Piotr Gawron i Miłosz Szkołuda.

Ponadto kolorem brązowym oznaczyliśmy zawodników, którzy przynajmniej raz na koniec sezonu meldowali się w dziesiątce

W kategorii pań po razie na koniec roku w najlepszej dziesiątce były:
Antonina Wirkus, Monika Nieckarz, Małgorzata Cygan, Magda Witkiewicz, Justyna Hałka, Kornelia Maksymowicz, Ewelina Szabla, Martyna Chodor, Agnieszka Kęsik, Alicja Wosztyl

W kategorii panów po razie na koniec roku w najlepszej dziesiątce byli:
Michał Rykiel, Jasiek Stebelski, Rafał Majkowicz, Kamil Orzechowski, Kostiantyn Pyshniak, Eugeniusz Grzesik, Tomasz Perlik, Arkadiusz Siadak

Klasyfikacje JESIEŃ

3 sezon RUNking panie – jesień

3 sezon RUNking panowie – jesień

Klasyfikacje WIOSNA-LATO

3 sezon RUNking panie – wiosna

3 sezon RUNking panowie – wiosna

Poniżej pełne klasyfikacje

3 sezon RUNking panie

3 sezon RUNking panowie

Kobiety

Mężczyźni

1Małgorzata Krynicka-Grzyb (Trzebiatów)1310
2Agnieszka Konkel (Koszalin)1210
3Magdalena Krynicka (Trzebiatów)860
4Olga Zatoń (Świdwin)756
5Justyna Hałka (Łobez)501
6Gabriela Sarapuk (Koszalin)285
7Sabina Sznyter (Polanów)280
8Katarzyna Perlik (Miastko)270
9Anna Zielińska (Łobez)230
10Małgorzata Krzewińska (Koszalin)216
11Hanna Skrobanek (Szczecinek)200
12Agnieszka Kaczor (Debrzno)200
13Karolina Gołek (Koszalin)190
14Karolina Chorąży (Koszalin)166
15Monika Nieckarz (Sławno)160
16Aleksandra Giedrowicz (Koszalin)150
17Klaudia Sójka (Człuchów)150
18Justyna Ławniczak (Zakrzewo)140
19Weronika Spolska (Świeszyno)136
20Justyna Nowodworska (Bytów)135
21Kamila Werner 130
22Martyna Iwanejko (Poznań)100
23Antonina Wirkus (Szczecinek)100
24Małgorzata Pazda-Pozorska100
25Małgorzata Szabałowska (Szczecinek)100
26Karolina Pałaszewska (Kołobrzeg)100
27Daria Maik100
28Beata Krupińska (Koszalin)100
29Aleksandra Pochranowicz (Gdańsk)100
30Natalia Kowalik (Parsęcko)80
31Justyna Bargańska (Bytów)80
32Agnieszka Garapuczyk (Konarzyny)80
33Zuzanna Wiechowska (Koszalin)80
34Ewa Pasierbska (Gdańsk)80
35Karolina Łagutko (Darłowo)80
36Katarzyna Pobłocka-Głogowska80
37Paulina Zagalska (Połczyn Zdrój)80
38Kamila Łagutko80
39Marta Kaczmarek (Sławno)80
40Alicja Dąbrowska (Sianów)73
41Agnieszka Pasieka Świdwin)72
42katarzyna Gudaniec (Koszalin)72
43Lucyna Bogacka (Koszalin)71
44Aleksandra Hiszczyńska (Koszalin)70
45Paulina Pietrzyk (Sianów)65
46Natalia Bentkowska (Bydgoszcz)60
47Martyna Nosal (Szczecinek)60
48Agnieszka Góra (Okonek)60
49Anna Anielska60
50Kinga Trzebiatowska (Łupawa)60
51Agnieszka Cywińska (Miastko)50
52Paulina Markiewicz (Człuchów)50
53Maja Mickiewicz50
54Aneta Słupecka50
55Karolina Chabowska (Kołobrzeg)49
56Katarzyna Kaczmarz (Koszalin)48
57Monika Harbutiak (Cisowo)40
58Sara Zakrzewska (Człuchów)40
59Brygida Szymańska (Jaroszów)40
60Julia Kaszubiak (Koszalin)40
61Magdalena Brygała40
62Oliwia Talkowska (Mielno)40
63Emilia Kluczewska (Bytów)36
64Kinga Kroczyńska (Kołobrzeg)36
65Beata Maziec36
66Alicja Wosztyl (Będzino)30
67Katarzyna Bednarz (Kołobrzeg)30
68Aleksandra Konsek (Koszalin)30
69Karolina Woźniecka (Kołobrzeg)30
70Tamara Kaśnicka (Nieckowo)30
71Magda Witkiewicz (Białogard)30
72Elżbieta Burszta30
73Dorota Majewska (Koszalin)29
74Sylwia Glewicz (Koszalin)24
75Małgorzata Szczęk (Bytów)20
76Monika Rykiel (Bonin)20
77Agnieszka Plich (Tomaszów Maz.)20
78Emilia Madajczyk (Białogard)20
79Kornelia Kamecka (Ząbrowo)20
80Mariola Dejnak (Gryfice)20
81Bożena Pobłocka20
82Katarzyna Kulczyk (Sławsko)20
83Klaudia Czajczyńska20
84Paula Białecka (Koszalin)13
85Agnieszka Szubert (Ustronie Morskie)13
86Anna Rzepecka (Warszawa)10
87Monika Breszka (Darłowo)10
88Aleksandra Pahulak (Skrzeszewo)10
89Ewelina Durkalec (Bolków)10
90Hanna Krauze (Chojnice)10
91Monika Klupś (Jastrowie)10
92Magdalena Lewandowska10
93Emilia Smoczyńska (Tuchola)6
94Monika Rabka (Koszalin)6
95Monika Romanowicz (Koszalin)6
96Karolina Grunwald (Bobolice)5
97Magdalena Kacprzak5
98Sara Świętoń2
99Katarzyna Kurzawińska-Jabłońska (Czarne)1
1Łukasz Hubert (Koszalin)1000
2Tomasz Pick (Koszalin)726
3Rafał Majkowicz (Koszalin)719
4Kamil Hołub (Trzebiatów)633
5Adrian Kępka (Darłowo)575
6Kamil Korman (Koszalin)503
7Marcin Sitowski (Koszalin)439
8Klaudiusz Kaszubiak (Koszalin)422
9Tomasz Bieńkowski (Niekłonice)373
10Michał Rykiel (Bonin)360
11Przemysław Kuligowski (Trzebiatów)350
12Michał Waleński (Koszalin)343
13Patryk Jakubek (Bytów)314
14Igor Siódmiak (Szczecinek)300
15Tomasz Jabłoński (Sławno)298
16Arek Szulc (Koszalin)273
17Piotr Gawron (Borowy Młyn)261
18Tomasz Perlik (Miastko)260
19Jacek Czapliński (Koszalin)257
20Michał Zieman (Bytów)235
21Paweł  Walczak (Koszalin)212
22Kostiantin Pyshniak (Dvorichna)200
23Marcin Czerniewski (Słupsk)200
24Maciej Rudnikowski (Darłowo)190
25Łukasz Wojtalik (Połczyn Zdrój)188
26Eryk Witkiewicz (Białogard)175
27Jarosław Sieniawski (Bonin)166
28Jan Zwoliński (Wierciszewo)158
29Paweł Weber (Koszalin)157
30Krzysztof Dziadek (Koszalin)150
31Tomasz Bagrowski (Sztum)142
32Arkadiusz Siadak (Koszalin)139
33Tomasz Kozłowicz (Wielka Lipa)135
34Pawel Kozieł (Rąbino)130
35Tomasz Dylewski (Miastko)129
36Piotr Zukal (Koszalin)127
37Ryszard Zaborski (Koszalin)126
38Maciej Wiktorowski (Koszalin)126
39Dariusz Guzowski (Trzebielino)125
40Tomasz Sosnowski (Koszalin)124
41Łukasz Gostkowski (Darłowo)124
42Denis Guzowski122
43Grzegorz Braun (Gryfice)120
44Dawid Kułakowski (Koszalin)113
45Grzegorz Kozak (Koszalin)112
46Adrian Kawka (Słupsk)108
47Grzegorz Duda (Bukówka)104
48Norbert Jefimczyk (Damnica)100
49Ireneusz Jarecki (Trzebnica)100
50Łukasz Wirkus (Lipnica)100
51Witold Mierzwa (Darłowo)100
52Patryk Błaszczyk (Ustka)100
53Michał Kubiak100
54Grzegorz Barutowicz (Koszalin)92
55Krzysztof Wilczewski (Sławno)91
56Radosław Latański (Kusice)90
57Robert Burda (Koszalin/Gdańsk)90
58Jacek Wojciechowicz (Koszalin)90
59Piotr Pękała (Koszalin)85
60Krystian Sobstel (Koszalin)84
61Łukasz Mielewczyk (Wicko)84
62Paweł Opiela (Słosinko)82
63Przemysław Barański (Trzebiatów)80
64Krzysztof Musiał (Koszalin)80
65Piotr Drwal (Ustka)80
66Miłosz Szkołuda (Polanów)80
67Mateusz Witkowski (Koszalin)80
68Jakub Wróbel (Koszalin)80
69Dawid Garski (Bytów)80
70Mariusz Borychowski (Kobylnica)80
71Tomasz Kukieła (Koszalin)80
72Kacper Wiśniewski (Warszawa)80
73Sebastian Rybaczek (Rosnowo)78
74Grzegorz Jankowski (Bytów)78
75Maciej Węsek (Sianów)76
76Wojciech Matysiak (Koszalin)74
77Jacek Marcinkowski (Świeszyno)73
78Jacek Lewandowski (Stary Borek)73
79Wojciech Chabowski (RąbinO69
80Radosław Rokosz (Koszalin)68
81Mateusz Cichosz Mielewczyk (Bytów)63
82Bartosz Śliwiński (Trzebnica)61
83Michał Mrówka (Gdańsk)60
84Mateusz Olichowski (Nakielno)60
85Adrian Kwarciak (Stargard)60
86Krzysztof Rudnik (Krępa Słupska)60
87Norbert Borzęcki (Koszalin)60
88Aleksander Burzyński (Słupsk)60
89Łukasz Kaszuba (Debrzno)60
90Piotr Pobłocki60
91Jan Huruk ( Słowiniec Poddąbie)58
92Marcin Stoltman (Bytów)57
93Dariusz  Iwaniec (Sierakowo)56
94Tomasz Szopiński (Nacmierz)56
95Szymon Polak (Koszalin)55
96Wojciech Lebioda (Polanów)55
97Wojciech Okuniewicz (Strzegom)55
98Artur Karcz (Mrzeżyno)55
99Rafał Lesyk55
100Eugeniusz Grzesik (Koszalin)55
101Sebastian Łukaszewski (Mokrzyczyn)54
102Robert Kościelniak (Koszalin)51
103Adam Kozieł (Koszalin)51
104Piotr Sarapuk (Koszalin)50
105Sylwester Szymański (Szczecinek)50
106Robert Walkowiak (Modła)50
107Jakub Went (Łeba)50
108Robert Stubieda50
109Łukasz Goliński (Świdwin)50
110Maciej Kukliński (Mroszewo)49
111Michał Przewłocki (Koszalin)46
112Ryszard Płaza (Darłowo)44
113Damian Roszkowski (Słupsk)43
114Przemysław Kurkul (Pałówko)43
115Krzysztof Biedrzycki (Kołobrzeg)43
116Konrad Lewinski (Człuchów)42
117Adrian Chuptyś (Czaplinek)42
118Jakub Trojak (Koszalin)41
119Janusz Pochranowicz (Biały Bór)41
120Sławomir Zieliński (Nowogard)40
121Michał Dobosz (Koszalin)40
122Paweł Nowek40
123Artur Rutkowski (Koszalin)40
124Grzegorz Michalak (Karlino)39
125Dominik Gajlewicz (Miastko)39
126Marcin Bassel (Koszalin)38
127Norbert Graff (Szczenurze)38
128Krzysztof Mackojć (Kołobrzeg)37
129Paweł Sieracki36
130Grzegorz Kosmala (Kielce)36
131Tomasz Kryzel (Człuchów)36
132Antoni Borys (Szczecinek)36
133Sławomir Pietrzykowski36
134Mateusz Wojtkiewicz (Białogard)36
135Robert Dziuba (Wyszebórz)35
136Grzegorz Dorszyński (Człuchów)34
137Mateusz Chruszcz (Rusinowo)34
138Krzysztof Trębski (Okonek)33
139Mariusz Derebny (Resko)32
140Konrad Biedrowski 32
141Błażej Krukowski (Sławno)32
142Robert Kuriata (Złotoryja)32
143Łukasz Wieczorek (Koszalin)32
144Emiliusz Mazur (Darłowo)31
145Jarek Narkun (Białogard)31
146Konrad Lasak (Szczecinek)30
147Grzegorz Lange (Koszalin)29
148Mariusz Żebrowski (Brzeżno)29
149Gracjan Czerniak (Koszalin)29
150Bohdan Tułacz (Chełmce)29
151Błażej Krukowski (Sławno)29
152Artur Szarycz (Jeżyczki)29
153Krzysztof Krupiński (Koszalin)29
154Krzysztof Maciejewski29
155Szymon Tokarski (Koszalin)28
156Kamil Czarnowski (Koszalin)27
157Mateusz Gąsia26
158Arkadiusz Sarzyński26
159Robert Plata (Gościno)26
160Mariusz Nosal (Szczecinek)26
161Adam Jabłoński26
162Wojciech Zacholski (Koszalin)26
163Andrzej Rybicki (Malechowo)26
164Oktawian Niedbalski (Kamień Rymański)26
165Artur Olek26
166Sławomir Wierzejski26
167Seweryn Psujek (Starzno)26
168Arkadiusz Olearczyk (Bobolice)25
169Andrzej Bralski (Okonek)23
170Mariusz Łukawski (Chałupy)23
171Krzysztof Olczak (Sianów)23
172Maciej Adamowicz (Koszalin)23
173Tomasz Gołębiewski (Człuchów)22
174Waldemar Laszkiewicz (Krzywice)22
175Łukasz Kielar (Koszalin)22
176Adrian Bartha (Kołobrzeg)21
177Robert Bajgert (Kołobrzeg)20
178Dariusz Jarosz (Sucha Koszalińska)20
179Jarosław Dobosz (Koszalin)19
180Sylwester Góra (Okonek)18
181Krystian Żeliszczak (Karlino)18
182Marcel Radzinski (Świemino)18
183Kazimierz Marszałek (Świeradów-Zdrój)18
184Arkadiusz Hałka18
185Wojciech Dylik (Świnoujście)18
186Krzysztof Kiszelewicz18
187Łukasz Czyżykowski (Koszalin)18
188Rafał Kazimierczak (Brzeziny)18
189Michał Bencych (Szczecinek)18
190Robert Piechota (Koszalin)17
191Marcin Pakulski (Koszalin)17
192Sebastian Tabaczyk (Trzebiatów)17
193Grzegorz Pawłowski (Mielno)17
194Maciej Foltyniewicz (Szczecinek)17
195Mariusz Chrzanowski (Kołobrzeg)17
196Radosław Janiszewski17
197Paweł Budziński (Konikowo)17
198Artur Skiba (Świdwin)16
199Łukasz Ciećmierowski (Wągrowiec)16
200Tomasz Bogacki (Koszalin)16
201Krzysztof Jaworski (Słupsk)16
202Łukasz Sobczyk (Kołobrzeg)16
203Paweł Zych (Brwinó)16
204Patryk Olearczyk (Bobolice)16
205Marian Treder (Łosino)16
206Tomasz Pacek (Szczecin)15
207Szymon Szulc (Białogard)15
208Krzysztof Jabłoński (Miastko)15
209Arkadiusz Skowyra (Gryfice)15
210Janek Kurkul (Pałówko)15
211Marcin Rodziewicz (Poznań)15
212Sebastian Noga (Koszalin)15
213Andrzej Jabłoński (Czarne)15
214Daniel Kwietniewski (Koszalin)15
215Sławomir Stańczyk (Stargard)14
216Jacek Gierlach (Słupsk)14
217Mariusz Szczepański (Koszalin)14
218Mirosław Kowalski (Szczecinek)14
219Grzegorz Wawrzyn (Koszalin)14
220Marek Kozioł (Łódź)14
221Przemysław Miłaszewski (Koszalin)14
222Tomasz Żmuda (Sarbia/Kołobrzeg)14
223Dariusz Gałkowski (sławsko)14
224Krzysztof Mucha (Koszalin)14
225Paweł Biłan (Gubin)14
226Wojciech Meliński14
227Ireneusz Rogoża (Koszalin)13
228Łukasz Gigoło (Karlino)13
229Konrad Szyszka (Szczecin)13
230Alan Kos (Kołobrzeg)13
231Bartosz Potyrała (Sopot)13
232Piotr Morgiewicz (Gryfice)13
233Mateusz Starzyński (Mielno)13
234Arkadiusz Gralak (Kołobrzeg)13
235Leszek Figarski (Koszalin)13
236Wojciech Smagowski (Rąbino)12
237Tomasz Micerski (Koszalin)12
238Daniel Maluk (Świdwin)12
239Marcel Kamecki (Ząbrowo)12
240Rafał Banaszkiewicz (Lublin)12
241Piotr Pancewicz (Darłowo)12
242Piotr Piskorski (Mielenko)12
243Tomasz Drążkowski (Szczecinek)12
244Bogusław12
245Radosław Mydło12
246Tomasz Potocznik (Koszalin)12
247Damian Sitarczyk (Sianów)11
248Robert Majewski (Złotów)11
249Miczysław Szatkowski (Karlin)11
250Jacek Zieliński (Skibno)11
251Łukasz Jędrychowski (Częstochowa)11
252Marcin Gaweł (Koszalin)11
253Sylwester Lawrenc (Mielenko)11
254Grzegorz Skierka (Sławno)11
255Andrzej Biedrzycki (Stary Borek)11
256Janusz Skowyrski (Koszalin)11
257Michał Marciniak (Polanów)11
258Mariusz Chrzanowski11
259Krzysztof Nieckarz (Sławno)10
260Jakub Zarzycki10
261Paweł Kuśnierz (Kaźmierz)10
262Albin Ciecierski (Karlino)10
263Michał Nowicki (Kołobrzeg)10
264Adrian Pilarek (Koszalin)10
265Marcin Hamala (Koszalin)10
266Arkadiusz Miarka (Mielno)10
267Wojciech Cuber (Złotów)10
268Łukasz Szkołuda (Polanów)10
269Łukasz Szymański Pobierowo)10
270Jacek Ciekliński (Karlino)10
271Wojciech Romaniuk10
272Wojciech Złoty (Koszalin)10
273Robert Galicki (Bobolice)10
274Artur Pietryka (Karlino)9
275Alex Olejniczak (Kołobrzeg)9
276Artur Kaszuba (Debrzno)9
277Marcin Staszewski (Zdarzewo)9
278Dariusz Kiedos (Koszalin)9
279Jacek Ramiączek (Świelino)9
280Adrian Zawadzki (Trzebiatów)9
281Mateusz Ciućka (Koszaln)9
282Maciej Zieliński (Kamień Rymański)9
283Krzysztof Wers9
284Wojciech Zboiński8
285Jarek Broca (Koszalin)8
286Jacek Ostrowski (Koszalin)8
287Rafał Bodo (Koszalin)8
288Paweł Knut8
289Igor Czycz (Mielno)8
290Kacper Wirkus (Człuchów)8
291Szymon Krawczuk (Gleźnowo)8
292Paweł Graczyk (Kamień Rymański)8
293Łukasz Feliksiak (Oborniki)8
294Wojciech Weinar8
295Piotr Guzik (Słupsk)7
296Michał Rynkiewicz (Świdwin)7
297Bartosz Stecura (Koszalin)7
298Zbigniew Piłczyński (Słupsk)7
299Tomasz Krawczyk (Biesiekierz)7
300Remigiusz Wiernicki (Darłowo)7
301Rafał Nowacki (Przechlewo)7
302Maks Klekociuk (Darłowo)7
303Krzysztof Kozar (Koszalin)7
304Ireneusz Winkowski (Kurowo)7
305Marcin Krześniowski7
306Mikołaj Pietruszka (Koszalin)7
307Krzysztof Kurłowicz (Koszalin)7
308Sławomir Kroczyński (Kołobrzeg)6
309Kamil Pluta (Niemica)6
310Łukasz Pomorski (Koszalin)6
311Marcin Jakubczak6
312Arkadiusz Drężek (Koszalin)6
313Adrian Kramek (Ustka)6
314Dawid Kiełczyński (Bukówka)6
315Krzysztof Zygmunt (Kavlinge)6
316Marian Ostrowski6
317Paweł Kucal (Koszalin)6
318Tomasz Elendt (Tuchomie)6
319Piotr Kamyk (Koszalin)5
320Radosław Raszpla (Koszalin)5
321Kamil Michalczyk (Koszalin)5
322Jakub Jońca (Koszalin)5
323Krzysztof Wilusz (Słupsk)5
324Jacek Nowak (Boleszewo)5
325Tomasz Skowroński (świeszyno)5
326Karol Laszak (Koszalin)5
327Jakub Pietrzykowski (Kielce)5
328Jakub Zukal (Koszalin)5
329Igor Kisieliński (Koszalin)4
330Krzysztof Puścian (Manowo)4
331Krzysztof Kisieliński (Korzybie)   4
332Łukasz Konkel (Koszalin)4
333Marcin Szubert (Ustronie Morskie)4
334Marek Wiliński (Świdwin)4
335Jakub Zieliński (Koszalin)4
336Stanisław Menzel (Śrem)4
337Piotr Kamelski (Sławno)4
338Rafał Machnicki (Ryki)4
339Krystian Kołodziej (Legionowo)4
340Tomasz Urbański (Białogard)4
341Arkadiusz Szczypek (Sianów)4
342Cezary Jasiński (Koszaliin)4
343Sławomir Korczyński4
344Dariusz Majka4
345Krzysztof Wicher (Koszalin)4
346Sylwester Wierzbicki (Domasławice)4
347Piotr Jankowski (Szczecin)3
348Dariusz Polikowski (Gościno)3
349Piotr Baranowski (Koszalin)3
350Iwo Świadczyński (Polanów)3
351Szymon Rużyło (Człuchów)3
352Krystian Kubik (Gryfice)3
353Michał Gładyszak (Szczecin)3
354Alek Podstawka (Pobądź)3
355Mariusz Pawlak (Lubań)3
356Sebastian Bednarz3
357Tomasz Piekarzewicz (Bobolice)3
358Tomasz Norek2
359Krzysztof Wilkowski (Koszalin)2
360Jerzy Wijas (Karlino)2
361Radosław Rubaszniak (Polanów)2
362Adrian Niedźwiedź (Polanów)2
363Tomasz Jankiewicz (Miastko)2
364Piotr Jarema (Kraków)2
365Wiesław Adaszyński (Bobolice)2
366Mikołaj Kapera (Kamień Rymański)2
367Ryszard Rutkowski (Sianów)2
368Daniel Stróżyński (Wołów)2
369Paweł Majchrzak (Karlino)1
370Kacper Kawka (Słupsk)1
371Wojciech Narloch (Chojnice)1
372Karol Waszak (Kępice)1
373Tomasz Szpiter (Złotoryja)1
374Marek Dobrochowski (Strzegom)1
375Jan Brzeziński (Białogard)1
376Krystian Węsierski (Bytów)1
377Tomasz Turczyn (Sławno)1
378Henryk Szamotulski (Trzebiatów)1
379Jacek Szczepaniak (Kępice Jeżyki)1
380Sławomir Zgliński1
error: Chcesz pobrać zdjęcie? Napisz do nas: artur@sportowiec.info